Pracujemy nad edytorem modów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

+
-świat gry zmienia się zależnie od epilogu (Emhyr/Djikstra/Radowid) zamiast wracać do stanu sprzed ataku na KM po Coś sie kończy cos się zaczyna - nie po to człowiek pozwala Fil nadziać Radowida na sztylet żeby potem i tak oglądać łowcw czarownic i stosy na głównym rynku...
Akurat taki mod na nexusie istnieje. Parę innych propozycji o których wspominasz też jest możliwa już teraz.
Inna sprawa że po wydarzeniach z Coś się kończy coś zaczyna Geralt powinien /być martwy/ podróżować z Ciri/ być z Yen i Triss/ bo to że ten postanowił sobie tak po prostu chodzić po wcześniej odwiedzonych lokacjach aż dostał zlecenie od Anarietty wydawało mi się mało sensowne, że wywalałem je z headkanonu. Zwyczajnie nie powinno go tam być.
 
Akurat taki mod na nexusie istnieje. Parę innych propozycji o których wspominasz też jest możliwa już teraz.
Inna sprawa że po wydarzeniach z Coś się kończy coś zaczyna Geralt powinien /być martwy/ podróżować z Ciri/ być z Yen i Triss/ bo to że ten postanowił sobie tak po prostu chodzić po wcześniej odwiedzonych lokacjach aż dostał zlecenie od Anarietty wydawało mi się mało sensowne, że wywalałem je z headkanonu. Zwyczajnie nie powinno go tam być.
Nah, jest mod (z 3 wersjami, po jednej na każde zakończenie) jaki wgrywasz i on podmienia plakaty lub tekstury strażników... ręcznie to wbijasz bo samoczynnie się nie odbywa, w dodatku dalej pozostają te same dźwięki i możesz np przejść się po novigradzkim rynku mając Djikstrę jako kanclerza i usłyszeć klasyczne 'niech żyje radowid' :p

Co zaś do wydarzeń
- Ciri nauczył wszystkiego co mógł i po paru mc się rozeszli każde w swoją stronę,
- Triss mebluje dom w Kovirze (zresztą mówiła mu, że nie będzie go zmuszać do rzucenia wiedźmińskiego zajęcia)
- a Yen pewnie ujeżdża jakiegoś nekkera czy innego Istreda po ich kolejnej kłótni jaka zapewnia im kilka lat z dala od siebie (bo to że sobie wyznali miłosć po naklepaniu djinowi nie zmienia faktu iż długo ze sobą nie są w stanie wytrzymać :p)
- śmierć? nah... chodzi o zakończenie z ostatnią wiedźmą jak mniemam... nie dosć że mamy KiW to jeszcze wiedźmy co prawda dotrzymują słowa ale i kłamać mogą... nie przykładałbym tak wielkiej wagi do jej słów, już w samej cutscence powiedziała coś co nie było prawdą ;)

Ostatnia sprawa - obecnie też mody tworzyc można... ale liczę jednak, ze po dodaniu edytora przez CDPR będzie to prostsze i szybsze ;)
 
Last edited:
A tak mnie zastanawia chociaz chyba i tak nie dostane odpowiedzi ale czy ten edytor bedzie kompatybilny tylko z next-genem z old-genem tez?
 
Mam nadzieję, że z oboma, dalej z Old Gena korzystam, szkoda mi podwajania miejsca na dysku tylko dla jednej misji - graficzne wodotryski są mi zbędne i bez nich gra wygląda dobrze (zresztą skoro daję radę grać w stare baldury/icewindy czy planescape tormenta to grafika mi niestraszna :p), a 99,9% błędów jakie next gen poprawia... i tak mam poprawione dzięki modom już dawno wgranym w folder :p
 
Edytor będzie też działać w wersji klasycznej, czy można liczyć jedynie na mody do next-gena?
 
Top Bottom