Premiera dodatku Cyberpunk 2077: Widmo wolności odbędzie się 26 września!

+
Potrzebujemy Cię w Dogtown!

Nie czekaj i zawczasu załatw sobie w pracy urlop na prośbę rządu NUSA.

To kwestia międzynarodowego bezpieczeństwa, Twój szef zrozumie.
Ufff... A już się głowiłem co powiem w pracy :)
 
Wiadomo ile danych trzeba będzie pobrać?
Patch ponad 30Gb (PC), a dodatek?
Ile miejsca będzie zajmować gra z dodatkiem?
 
Czy trzeba zaczynać grę od nowa po zainstalowaniu nowego patcha i/lub DLC ?
Nie trzeba, ale na pewno będzie wymagany reset rozwoju postaci. No i Redzi zalecali, by rozpocząć nową rozgrywkę, by móc w pełni doświadczyć wszystkich odświeżonych elementów gry.
 
Dzieki . Akurat zacząłem grac nową postacią i mam dopiero 3 godziny za sobą , wiec zaczne od początku. Zastanawia mnie informacja o zwiekszonej "zasobożerności" CPU po nowym patch'u. Ciekawe czy odbije się to na fps'ach , bo do tej pory miałem obciążenie procesora na max 30% . Teoretycznie nie powinno być aż tak źle , ale na tabelce widać ze wymaganie sprzetowe uległy zmianie.
 
Hehe troche krindz. Jestem pewien ze wielu ludzi znowu pobralo juz urlopy, ciekawe tylko czy nie bedzie jakiegos fuckupu, bo wasza firma slynie z tego ze na premiere zawsze cos sie dzieje.
Pamięta ktoś jeszcze 50mb? Ehh, to były czasy.
 
Last edited:
Będzie trzeba pogadać z szefem o urlop, ciężka dyskusja będzie czy CP ma większy priorytet niż praca, ale chyba go przekonam bo mój szef i ja to ta sama osoba :D
 
Wiadomo już, że Phantom Liberty rozgrywa się gdzieś między wydarzeniami z podstawki. Natomiast w paru recenzjach przewijała się informacja o spotkaniach/rozwinięciu wątków ze starymi znajomymi i wpływie na zakończenie gry podjętych w owym dodatku decyzji.

Więc w którym momencie najlepiej zacząć? Co zrobić, a czego nie ruszać przed zapoznaniem się z dodatkiem? Jest jakaś konkretna rekomendacja w tej kwestii?
 
Jak ktoś ma stałe łącze, to takie rzeczy nie robią mu różnicy.

No, chyba że chce zagrać na samą premierę - czyli u nas o 1 w nocy z poniedziałku na wtorek o_O ...
 
Top Bottom