Problem z fps

+
Witam, więc mam pewien problem z utrzymaniem płynności w cyberpunk'u.
Zacznę od podania mojej specifikacji:
Gtx 1060 6gb
16gb ram ddr3 1333mhz
AMD FX8300
Dysk ssd kingston 500gb
Windows 10
Wszystkie najnowsze sterowniki
Temperatury w normie
Zacznijmy od tego, że wiedźmin 3, działa mi na ultra, z hairworks na max, 2560x1440p i trzyma stałe 30fps w porywach do 50-60, w innych grach również sprawuje się świetnie.
Wiem, że jest to już stary i słaby sprzęt, ale we wszystkich grach daje radę (Rdr2 również chodził na ultra)
Za to cyberpunk... cóż

Sprawdzałem testy procesora i karty graficznej w google i powinien działać nienajgorzej
Ale tak nie jest, niezaleznie od ustawień graficznych
(Ultra 2560x1440p 10-35fps
Wszystko na low/off + Fidelity fx ustawione na wydajność 1920x1080p 10-90fps, w przypadku spadków do 10fps, gra na tym fidelity fx wygląda, tragicznie, naprawdę, jak gra z przed dekady, a mimo to dalej 10fps'ów)
Sam już nie wiem czego to wina, a chciałbym w tego cyberpunka pograć.
Dziwi mnie fakt że wszystkie, dosłownie wszystkie gry działają dobrze, płynnie w wysokich ustawieniach, a cyberpunk działa jak mu się podoba, warto dodać, że te dropy nie są regularne, w sensie, odpalam benchmark w cp2077 w danym momencie jest drop do 10fps, nie zmieniam ustawień, odpalam drugi raz, nagle w tym samym miejscu tego dropa nie ma.
Wszystko wykluczyłem, sterowniki, temperatury(W wiedźminie 3 na ultra są o wiele wyższe i wszystko śmiga)testy sprzętu, który mam.
Może komuś wpadnie coś do głowy i postara się pomóc, z góry dzięki.
 
Top Bottom