Przedstawiamy Cyberpunk 2077 w Limitowanej Edycji Dyskietkowej!

+

Vattier

CD PROJEKT RED
CyberpunkUltimateEdition_FloppyDiskEdition_1920x1080_PL.png


Uwielbiasz PC-ty "Sleepery"?

Pragniesz retrofuturystycznych doznań rodem z pierwszych wizji Cyberpunka?

Tęsknisz za starymi, dobrymi czasami, kiedy instalacja gier była rytuałem sama w sobie?

Niezależnie, który z powyższych powodów najlepiej Cię opisuje, pokochasz Edycję Dyskietkową Cyberpunka 2077!

W erze dystrybucji cyfrowej większość komputerów nie posiada stacji dysków, ale słyszymy wiele głosów od ludzi, którzy pragną powrotu do korzeni i ręcznej instalacji gier. Rozumiemy to! Co tu dużo mówić, CD PROJEKT sam zaczynał od dystrybucji gier na płytach CD.

Dlatego właśnie postanowiliśmy przyjrzeć się czemuś, o co byliśmy proszeni od samego początku, jeszcze przed premierą — Cyberpunkowi 2077 na dyskietkach!

Przygotuj się na rytuał klasycznej instalacji gier z 97 619 dyskietek w formacie 3,5". Koniecznie zaproś przyjaciół i zaplanujcie zmiany, bo wedle naszych wstępnych wyliczeń instalacja może zająć około 2 miesięcy nieustannego wymieniania dyskietek!

Brzmi super? Wiadomo! Dodaj Edycję Dyskietkową do swojej listy życzeń już teraz korzystając z linku poniżej i przygotuj się na dostawę ciężarówką!

https://cp2077.ly/FloppyEdition

Do zobaczenia w Night City!
 
Last edited:
Haha, dobre! ;-)
Ale sama żółta dyskietka z Cyberpunkiem w jakiejs wersji 8bit wyglądałaby przekozacko!
 
FD Projekt RED :think:

Fajnie, że pokazaliście prolog na zdjęciu, ale bym wolał wiedzieć, że kupuję pełny produkt :mad: Żądam pełnej galerii, inaczej cofam preorder.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
FD Projekt RED :think:

Fajnie, że pokazaliście prolog na zdjęciu, ale bym wolał wiedzieć, że kupuję pełny produkt :mad: Żądam pełnej galerii, inaczej cofam preorder.
Łatwo powiedzieć... - żeby rozłożyć wszystkie dyskietki obok siebie na podłodze potrzebowalibyśmy powierzchni około 2 boisk do koszykówki (825 metrów kwadratowych) :oops:
 
W takim przypadku to oddajesz dyskietkę do wydawcy i wymienia na działającą albo wydaje całą grę od nowa bo trzeba naprawić błąd. Co oczywiście powoduje koszty.
 
Czy w edycji dyskietkowej znajduje się chociaż DLC z FSR 3.0? Bo jeżeli tak to biorę ;-)
 
Tak już na poważnie, to zamiast zachowywać średnio ważną wersję 1.63 raczej trzeba było jako "legacy" zostawić wersję 1.52 czyli ostatnią jaka uruchamiała się pod Windows 7.
 
Pomijając ten żart, to swoją drogą ciekawe czy dało by się tak spakować (podzielić) współczesne gry, aby wchodziły i dały się potem scalić na HDD.

A dla tych, którzy nie mają napędu - nie martwcie się, jest rozwiązanie :D ...
 
Ciekawe jaka aplikacja/gra zajmowała najwięcej dyskietek.

Znalazłem informację, że windows 95 był sprzedawany zarówno na CD jak i dyskietkach, których zajmował 13,14,20 nawet do 28sztuk (różne źródła podają różne ilości zapewne ze względu na oprogramowanie towarzyszące oraz odmienne wersje). Miałem CD ;-)

Jeżeli ktoś miał W95 niech się podzieli ile byly tych dyskietek i jak to wyglądało.

Na CD najbogatrzymi wydaniami był u mnie chyba Planescape Torment (4CD), a DVD Wiedźmin 3 (3DVD).
 
Top Bottom