Twórczość Xhu

+
Jeśli o mnie chodzi, to taka czcionka i ornamentyka może zostać. Ciekawy jednak jestem jaki będzie ich ostateczny wygląd. :)
 
Poprawiłem jeszcze kolorystykę i dodałem jej więcej kamuflażu, bo ciągle mi czegoś brakowało. W sumie traktuję to już jako wersję ostateczną.
Napisy może kiedyś dodam :D. Mam nadzieję, że ta wersja spodoba się Wam bardziej.
 
Last edited:
Poprawiona wersja Wiły :D. Faktycznie może trochę jak sukkub :D. Gdyby tak odcień skóry zrobić jej szary hehe ;).
Moje dwa pierwsze speedpainty. Pierwszy to typowa ilustracja fantasy, ze smokami, rycerzami i czarodziejkami :D. Ale bez smoka :p. Drugi to futurystyczny pejzaż z myśliwcami.
Zapraszam na mój fp na fb: https://www.facebook.com/pages/Patryk-Wojciechowicz/132852143552181?ref=hl


 
No... szary kolor skóry... czemu nie >D
Widoczek fantasy i myśliwce - zacne są. Zwłaszcza ten fantasy - taki intrygujący. :)
 
Dzięki Robert! :).
Dziś też coś tam maziałem, ale wypaliłem się z pomysłów. Trzeba robić kolejne ilustracje ze stworzeniami mitologicznymi na dyplom, a porobiłbym już coś innego :d.
 
@serek
Ciebie to nawet wiem w jakiej kategorii znaleźć w bestiariuszu :D.

PS: To nie moja ilustracja, ktoś inny Cię zilustrował :D. IMO powinien być jeszcze jakiś laptop na plecach i kabel od internetu...
 
@WallaceAle ciężko znaleźć opis. W jakim bestiariuszu czy demonologii Cie znajdę? :D.

Carrick "Życie Sir Williama Wallace'a z Elderslie" (ang. "Life of Sir William Wallace of Elderslie")

Był wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną o wyrafinowanej urodzie; jego oczy były jasne a spojrzenie przeszywające, brodę i włosy miał koloru kasztanowego z tendencją do kręcenia. Rzęsy i brwi były jaśniejsze od reszty włosów. Jego usta były okrągłe i pełne. Jego postura była wzniosła i dostojna, nosił uniesioną głową sięgając ramieniem do głowy przeciętnego mężczyzny. Mimo iż zdawał się być gigantem, ciało jego zachowało doskonałe proporcje i symetrię a w połączeniu z ogromną wprost siłą, wytrzymałością i szybkością nie było człowieka zdolnego mu uciec, z wyjątkiem konnego, kiedy zdecydował się go ścigać.

Ale co ważniejsze jestem przecież w "Forumowym Bestiariuszu" :D
 
Last edited:
Top Bottom