Wiedźminowe Dubbingi

+
Wiedźminowe Dubbingi

Hej, założyłem temat bo chciałem się z wami podzielić fanowskimi dubbingami z uniwersum Wiedźmina ;)
Na warsztat bierzemy jedynie produkcje, które nie posiadają polskiego dubbingu.

Jako pierwszy filmik jakim chciałbym się z wami podzieli to Wiedźmin 3: Dziki Gon - Pamiętna Noc
[video=youtube;5AzM-w6r1Qg]https://www.youtube.com/watch?v=5AzM-w6r1Qg[/video]
Dajcie znać co i jak. Wiem, że to nie to samo co oryginalne głosy ale z wiadomych przyczyn nie możemy sobie pozwolić na takowe ;)
 
Oo, ktoś kojarzy mój kanał ;)
Co do "Pożegnanie Białego Wilka" już poszła propozycja w sprawie dubbingu do autorów modyfikacji ;)
Ale w chwili obecnej autorzy raczej skupiają się na dokończeniu modyfikacji bez dubbingu ale kto wie, może uda się coś zdziałać w tym kierunku :)
 
Pawlik, też kojarzę i też oglądam :D

I nie powiem, zdziwiłem się, kiedy zobaczyłem na liście filmów, że to zdubbingowaliście. Osobiście wymagający specjalnie nie jestem - albo coś mi się podoba, albo nie.Nawiasem powiem, że bardziej podobały mi się twoje starsze fiilmy, kiedy dubbingowałeś w pojedynkę (z wyjątkiem oczywiście postaci żeńskich), po prostu tak jakoś lepiej mi się je oglądało. Co do samego filmu - ogólnie jest spoko, jak i reszta tychże. Tak jak mówiłem, wymagający nie jestem.

Nagrywaj dalej, świetnie ci, moim zdaniem, idzie i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki DS69.
 
Ogólnie to podobało mi się, ale gość dubbingujący Geralta chyba chciał udawać tego Geraltobatmana z angielskiej wersji nie mówię, że jest źle jedynie „ładna melodia dawno jej nie słyszałem” i „mają inne sprawy na głowie” brzmi trochę sztucznie.
 
Top Bottom