Wiedźmińskie Fan-Arty

+
Status
Not open for further replies.
Cahir fajny oprocz tych ust (jakies takie rozlazle jak u zaby :D)a Milva? Wyobrazalem ja sobie jako ladniejsza :D.
 
Twarz w sumie żadnej z narysowanych dotychczas przez Ciebie postaci mi się nie podobała. W przypadku Milvy to tak całościowo do wymiany ;) Cahir wygląda bardzo dobrze, klimatycznie, nieco mrocznie nawet bym powiedział, ale jego twarz też taka jakaś nijaka właśnie.
 
Milva rzeczywiście* powinna być laska, w końcu milva znaczy łania czy coś takiego:)*A nie wydaje Ci się przypadkiem, że powinno być "rzeczywiście"? ;] Tibor.Już :)
 
U Milwy mógłbyś dopracować jeszcze oczy, łuki brwiowe w miejscu gdzie łączą się z nosem również jest jakby coś nie tak, przez co nos jest troszkę jakby doklejony. Może to tylko kwestia światłocienia, nie wiem, specjalistą nie jestem żadnym ;)Ten pas co przechodzi przez klatkę piersiową trochę za bardzo ją chyba uciska. mógłby schodzić troszkę niżej, żeby miała czym oddychać ;)Cahir jest natomiast świetnie narysowany i nie mam zastrzeżeń.
 
A Cahir to czasem nie był młodzieniec? Bo tu mi na takiego nie wygląda. I jego hełm taki 2d-płaski, wygląda jak maska. Oprócz tego jest okej.Milva jest okej ale tylko do piersi (włącznie, nie pamiętam czy Milva była mocno cycata czy nie, ale chyba może zostać) - nie podoba mi się zupełnie twarz chyba powinna być ładniejsza i nie podoba mi się te coś na jej ramionach...
 
Tez wlasnie Cahira sobie nie wyobrazalem jako wielkiego mega kozaka tylko jako mlodego i nie az tak przypakowanego wojownika.
 
Ot rysunek. Też bym pewnie taki namalował jakbym się postarał.Raczej cię za niego nie pochwalę, ale też nie skrytykuję, bo w konkursie na najlepszy art nie startujesz.
 
Pamiętacie jeszcze gre "The Movies" ;D? Oto wynik nudów , portret stworzony za pomocą jednego z narzędzi wspomnianej wcześniej gry. GERALT w 3D PRZED 26 PAZDZIERNIKA!?
Trochę mało agresywny , i zbyt piękny , ale cóż.. :D
 
No, niech bedzie mial troche bardziej blada twarz, jakas blizne i mamy dobrego aktora do serialu Wiedzmin ;D.
 
Goreface said:
Drejk - Milva znaczy Kania a nie łania:p drobny bład
Nom, trzeba bylo dojść w koncu do trzeciego tomu i zobaczyć jak to się pisze. nie będę edytował tamtego posta bo wtedy twoja wypowiedz bylaby trochę dziwna wiec zostawie tak jak jest.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom