Drobne sugestie by zymcio

+
Hej hej,

w Cyberpunk zaczalem grac dopiero od wersji 2.1 wiec nie mam totalnie pojecia jak wygladala gra wczesniej , ale udalo mi sie wykonac wszystko w bazowej czesci gry i zdecydowalem sie na zakup DLC (jestem w trakcie)

Ogolnie gra naprawde jest super polecam innym osoba nie czuje tez ze trzeba specjalnie ja modowac.

Jedyne uwagi bardziej sugestie jakie chcialbym zobaczyc to:
1. Buff snajperki ikonicznej Overwatch
Mimo ze to kopia snajperki Grad stwierdzam ze jest za slaba ta redukcja -30% DMG to za duzo , moim zdaniem zachowac ten sam DMG lub -5%/-10% max. Tutaj trzeba pamietac ze inne bronie ktore moga zamontowac Tlumik typu XC-10 Cetus bija ta snajperke na glowe. Kolejny problem jej jest tez taki ze mimo Tlumika i tak bardziej zwraca na siebie uwage niz inne bronie mniejszego kalibru.

2. SOR-22 fajna bron ale bazowo mysle ze magazynek moglby byc wiekszy z 10 na 12 - 16?
Fajnie jakby byla wersja ikoniczna np x-mod2 z opcja na montowanie muzzle/tlumik i np wieksza szybkostrzelnosc (2.5 -3.0) ale lekko mniejsze obrazenia ? Ogolnie jest taka bron Kyubi ona praktycznie jest idealna ale nie jest karabinem precyzyjnym. Moze daloby rade jakos to zmixowac i moglaby wyjsc ciekawa opcja.

3.W craftowaniu brakuje mi ulepszanie zwyklych przedmiotow na zasadzie z V na V+ i V+ na V++ bo np ikoniczne mozna tak sobie ulepszyc.

Ogolnie to nie jest jakis super mega problem poprostu drobne taki odczucia ale gra jest naprawde super dzieki za wasza prace :)
 
Last edited:
Top Bottom