wycieczka do Czarnobyla

+
wycieczka do Czarnobyla

Słuchajcie, już od dawna myślałem nad takim wyjazdem. Niedawno zgadałem się z kolegą, że ma wujka, ktory jakiś czas temu organizował wycieczki do Czarnobyla z Lublina.

Można byłoby to powtórzyć, ale potrzeba nam chętnych. Przynajmniej 20 - 30 osób.

Oczywiście od 18 lat + paszport ważny jeszcze przynajmniej kilka miesięcy (najlepiej rok).

Resztę ubezpieczeń, papierów, pozwoleń ogarnia organizator wyjazdu. Ceny w innych biurach podróży w PL, np. z Krk wynoszą +/- 700zł.

My tutaj tniemy koszta, myślę, że spokojnie można by zrobić z tego wyjazd, zwiedzanie, powrót, można się przemęczyć ok 40-48h bez snu wg mnie. Ew. spać w autokarze. Orientacyjne koszta takiego wyjazdu z Lublina to 350 - 400zł.

Wyjazd wstępnie planujemy na 2 kwartał 2013, żeby zrobiło się
 
Pomysł fajny, ale za szybko. 2-gi kwartał 2013 jest za....jeden kwartał od teraz.
Pojutrze koniec świata i w ogóle.
Na teraz to ja byłbym chętny, ale nie wiem co będzie za te kilka miesięcy.
Nie lepiej poczekać z organizacją dajmy na to do lutego albo marca?
 
Nikt tutaj nie zachęca już w tym momencie do decydowania się, wpłacania zaliczek itd, spokojnie, nie znamy nawet przybliżonego terminu. Po prostu chcę sprawdzić poziom zainteresowania :)
 
Karesh said:
mar-ion byłeś? :D/>

No to dawaj raz raz raport, chociażby w skrócie :)/>
Jemu chodziło o to, że jak w '86 do nas dotarła informacja co się tam stało trzeba było pić to świństwo ;)
 
Karesh said:
mar-ion byłeś? :D

No to dawaj raz raz raport, chociażby w skrócie :)

Aj, źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o poczęstunek wtedy; w 1986 roku. Fuj... :(

Sorki za niedopowiedzenie. :) A sam pomysł zacny. Ciekaw jestem głównie Prypeci; podobno wrażenie niesamowite.

@Mruczuś
Dzięki za bycie moim rzecznikiem prasowym. :D
 
Mario, pogoda - to pamiętam - była tego roku w Bydgoszczy piękna.

Ciekaw jestem głównie Prypeci; podobno wrażenie niesamowite.

I podobno straszy tam i mają tam też miejsce inne zjawiska paranormalne. ;)
 
robert70r said:
I podobno straszy tam i mają tam też miejsce inne zjawiska paranormalne. ;)

Ja mówiłem poważnie. (Ja - poważnie?)
Dobra...

 
Pomysł ciekawy, aczkolwiek raczej bym się na niego nie pisał.
Samej awarii nie pamiętam (za młody byłem), ale wspomniany reaktorek pochrzanił mi tarczycę (albo wzmógł jej nieprawidłowe działanie), stąd też raczej będę się trzymał z daleka od tegoż miejsca .
 
Nigdy jeszcze nie wyjeżdżałem nawet poza swoje województwo ;p Na taką wycieczkę chętnie bym się wybrał na ten moment, ale niczego nie obiecuję ;p
 
Daj znać, kiedy będzie wiadomy choćby przybliżony termin. Pisałbym się, jeśli nie będzie mi kolidować z czymś innym. I pewnie zorganizowałbym dodatkowo ze trzy osoby inne.

(jeśli idzie o termin - jeśli nie będą to matury/terminy finałów olimpiad przedmiotowych dla licealistów to mi i znajomym pasuje, ideałem byłby weekend majowy bądź końcówka tegoż miesiąca/początek czerwca bądź też przełom marca i kwietnia)

Edtya druga:
Zróbcie coś ze skryptem, który wstawia jakieś syfiaste bbcode/html do edytowanych postów i rozwala ich układ. :S

Eyta czecia:
Jeśli dać "użył pełnego edytora" to jest ok. Dziwne.
 
Na pewno będę dawał znać na bieżąco. Jak uzbieramy 20-30 osób chętnych to na 100% wyjazd się
 
Jak w tym terminie, to i ja się bym wybrał. Ale to jeszcze pół roku, wiele się może wydarzyć.
 
Firnomir said:
Edtya druga:
Zróbcie coś ze skryptem, który wstawia jakieś syfiaste bbcode/html do edytowanych postów i rozwala ich układ. :S
Chodzi Ci o "/>" po emotach, czy co?? :p
 
Top Bottom