Za kulisami - Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

+
W sumie to całkiem ciekawe. Opinie bardzo różne, ale większość nie jest przesycona jakimś radykalnym feminizmem, a w co najmniej jednym przypadku widz po prostu nie zrozumiał teasera lub nie obejrzał go do końca, bo zapomniał o ostatniej scenie w pojeździe.
No bo zawsze tak jest, że tylko krzykaczy i radykałów widać, a te bardziej stonowane osoby są jakoś pomijane. I fajnie, że takie artykuły jak ten się pojawiają, bez jakiejś manipulacji - części się podoba, części nie, ale opinie są bardzo różne. Nie wspominając już o tym, że przynajmniej część z nich jest naprawdę mądra, przemyślana i warta uwagi.

Dziękuję za linka, Vojtasass. ^^
 
@Chroma Myślę, że Polacy będą stanowić zdecydowaną mniejszość wśród przyszłych nabywców. Stawiam na maksymalnie 10%. Reszta to będą obcokrajowcy, z dominacją Amerykanów.
 
Dramatu ciąg dalszy, czyli co kobiety sądzą o teaserze Cyberpunka 2077.
Zabawne, że osoba z najdurniej wyglądającym nickiem skomentowała trailer najdurniej:

.♥. Cupcake .♥. said:
(...) Without delving too deeply into any hidden messages/storylines, a viewer could automatically feel we’re in a male dominated world (as is with many shooters/games/action movies). However to continue the close ups of women being shot at, beaten and at the end, kneeling in a submissive position with a gun to her head by the ‘dominant’ male figure, it all seems a tad too sexist. It runs back to the old traditional views of women being submissive, having to serve and having to be over powered when a male/males come onto the scene. (...)
No ale cóż, jak się kocha [jeść] babeczki, to zapewne nietrudno o kompleksy...
 
@up
Wow. Powiesz nam, jakie z kolei Ty masz kompleksy, że potrafisz je wykryć u ludzi po samym nicku, a potem uzależnić od tego wartość merytoryczną czyjejś wypowiedzi?
 
Można by się zacząć zastanawiać, jakie kompleksy ma ktoś, kto lubi biegać samotnie - można, tylko po co.

Nie rozumiem celu takich uwag, LoneRunner.
Żarcik?
Sprawdzasz reakcję?

Nie rozumiem - jak można mieć coś z sensem do powiedzenia, a potem wyskakiwać z komentarzami na poziomie piaskownicy.

Przypomnę w takim razie regulamin i punkt o tym, żeby nie psuć zabawy innym, bo forum jest dla wszystkich, nie jesteś tu sam. A jeżeli masz jakiś problem z wypowiadaniem się na akceptowalnym dla reszty poziomie, to, cóż, jest to Twój problem, nie musi być nasz.
 
Proponuję się zastanowić nad komentowaniem czyichś nicków jako durnych :)
W ciszy.

I dodam, żeby nie było niejasności: jeśli adresat upomnienia ma zastrzeżenia co do sposobu, treści i podstaw otrzymania tej straszliwej kary, to PW, bardzo prosimy.
 
Widzę że swąd "kard seksu" będzie się za Czerwonymi snuł jeszcze długo i nie ważne co zrobią i tak będą posądzani o seksizm.

Z drugiej strony, nikt nie zwraca uwagi na na "grzeszki" innych deweloperów:

 
Hmmm... ale co tu jest nie tak, bo przyznam, że nie widzę? ;>
Pomijając, że lekko schodzimy z tematu, ale już napisz, jak zacząłeś ;)
 
Na pierwszym screenie to ona miała deformację 1 stopnia, a nie biust - a potem sobie po prostu przypomnieli, jak kobieta wygląda :D

Tyle w temacie, że jak baba, to się będzie czepiała biustów itp - bo nie o to chodzi, co, mam nadzieję, udowadniamy z koleżankami, pisząc na forum raczej z sensem i rozsądnie ;)
 
Moim zdaniem rozwiązanie tego jest proste - stanik typu push up :p ...



Ale chyba mocno schodzimy z tematu.
 
@up
Wow. Powiesz nam, jakie z kolei Ty masz kompleksy, że potrafisz je wykryć u ludzi po samym nicku, a potem uzależnić od tego wartość merytoryczną czyjejś wypowiedzi?
Wypowiedź mówi w tym wypadku sama za siebie, nie trzeba jej wartości merytorycznej od niczego uzależniać; nick stanowi jedynie dopełnienie obrazu intelektualnej nędzy. Zresztą, oceniając komentarz chyba wyraźnie pisałem w kategoriach "zabawnej koincydencji", a nie "sądząc po nicku".

udomiel9 said:
Można by się zacząć zastanawiać, jakie kompleksy ma ktoś, kto lubi biegać samotnie - można, tylko po co
Może po prostu lubię uprawiać jogging, kto wie? Dysponujesz zbyt wąskim kontekstem.Tym niemniej, gdybym przyjął jako nazwę użytkownika ".♥. KochamHamburgery .♥." i wypowiadał się w kwestii np. seksistowskiego wizerunku mężczyzn w popkulturze, to można by już z tego implikować pewne fakty. W ramach satyry.

udomiel9 said:
Przypomnę w takim razie regulamin i punkt o tym, żeby nie psuć zabawy innym, bo forum jest dla wszystkich, nie jesteś tu sam.
Przepraszam bardzo, ale komu zepsułem zabawę, kogo obraziłem? Skomentowałem wypowiedź osoby spoza tego forum, która zapewne nie rozumie jednego słowa w języku polskim. Pomijając oczywiście fakt, że określenie "durna" jest w tym wypadku w pełni adekwatne.


Proponuję się nad tym zastanowić. W ciszy.
 
Top Bottom