Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

+

Lilayah

CD PROJEKT RED

Przygotuj się na Widmo Wolności — dodatek szpiegowski do gry Cyberpunk 2077, którego akcja toczy się w zupełnie nowej dzielnicy Night City. Premiera odbędzie się w 2023 na platfromy: PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Stadia.

No cóż, jest to rozczarowanie, że mimo doprowadzenia gry do dobrego stanu na starych konsolach, dodatek je ominie. Szkoda.
O ile zrozumiałe, że okres wsparcia 8. generacji się powoli kończy, tak w końcu mówimy o oddzielnej grze, tylko poszerzeniu funkcjonującego już produktu. :/

No cóż, jest to rozczarowanie, że mimo doprowadzenia gry do dobrego stanu na starych konsolach, dodatek je ominie. Szkoda.
Dla mnie - bardzo dobra informacja, wręcz rewelacyjna. Wydanie Cyberpunka na konsole starej generacji było chyba główną przyczyną jego "klęski", więc może być tylko lepiej. Pewnie dostaną za tę decyzję trochę krytyki, ale patrząc całościowo - dobra decyzja.

Choć, nie powiem, zaskoczyłem się tą decyzją i od razu pomyślałem, że dodatek będzie wydany jako stand-alone, skoro nie wyjdzie na wszystkie platformy na jakich była podstawka. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Wszystko super, cieszę się ze rezygnujecie ze starych genów, gra wcale nie powinna na nie wyjść.
Pomimo wszystkich problemów z ta grą nadal widzę tam ogromny potencjał i w imieniu wiernych graczy, którzy mają jeszcze mała odrobinkę zaufania do waszej firmy, proszę aby nie było to ostatnie DLC do cyberpunka.

Bardzo super było zobaczyć Keanu i myślę, że jest na co czekać z dodatkiem. Nowa lokacja, zapowiada się więcej zabawy, to pewne. Ciekawe ile?

O ile zrozumiałe, że okres wsparcia 8. generacji się powoli kończy, tak w końcu mówimy o oddzielnej grze, tylko poszerzeniu funkcjonującego już produktu. :/
I bardzo dobrze. Trzeba mieć jaja i iść na przód ,a nie dalej dawać się ograniczać tymi starociami.
Post automatically merged:

A sam dodatek wygląda na to że łogień

Może się okaże jak z Dzikim Gonem że dodatek będzie prezentować się lepiej fabularnie niż główny wątek

Nareszcie zerwanie ze starymi konsolami! Ja czułem ciągły downgrade z pacza na pacz rzez te konsole, a na PC śmigało pięknie i prawie bez błędów.

CO do pacza 1.6:
>Dodano brakujące przypisania klawiszy dla akcji „Przełącz chodzenie” i „Schowaj broń”.
Dzięki Ci CDP modliłem się o to przez cały rok :D

Last edited:
To samo było przy Dragon Age Inkwizycja

Silverhand wraca w dodatku:love::love::love:

(LINK ustawiony na Silverhand'a)
Ja się bardziej zastanawiam, co w trailerze znaczy postać wyglądająca na V, tylko... Jakby była hologramem? Przyznam szczerze, że nie chciałbym nowej postaci, gdyż do mojego V bardzo się przywiązałem

Ja się bardziej zastanawiam, co w trailerze znaczy postać wyglądająca na V, tylko... Jakby była hologramem? Przyznam szczerze, że nie chciałbym nowej postaci, gdyż do mojego V bardzo się przywiązałem
Spoiler odnośnie zakończenia gry:
Możliwe, iż jest to właśnie V. Możliwe także, że dodatek będzie się rozgrywać po wydarzeniach z głównego wątku ((albo przynajmniej będzie taka opcja).
Podejrzewam, że ten kadr z teasera to jedna z opcji, w której to Johnny permanentnie przejął ciało V po wydarzeniach w Mikoshi, a V powróci jako konstrukt (tak, role Johnny'ego i V mogą się w tym wypadku odwrócić).

@KayEvSki Hmm... Ciekawa interpretacja i przypuszczenia. No cóż, zobaczymy jak się to potoczy 😀 Akurat składam kompa, więc będzie na czym grać 😀

Bardzo liczę na to, że pojawią się w tym dlc postacie z podstawki. W dlc do W3 były praktycznie same nowe postacie i bardzo mi się to podobało, jednak w Cyberpunku złapałem mocny sentyment do tych postaci i obawiam się, że pójdą w zapomnienie:(.

Bardzo liczę na to, że pojawią się w tym dlc postacie z podstawki. W dlc do W3 były praktycznie same nowe postacie i bardzo mi się to podobało, jednak w Cyberpunku złapałem mocny sentyment do tych postaci i obawiam się, że pójdą w zapomnienie:(.
Podczas streamu padły słowa „new set of characters”, więc nie spodziewałbym się do powrotu bohaterów z podstawki.

Podczas streamu padły słowa „new set of characters”, więc nie spodziewałbym się do powrotu bohaterów z podstawki.
Ehh pewnie skończy się na samych smsach, bo za dużo roboty by było tworzyć scenariusze dla dwóch różnych romansów.
V raczej zostanie, wystarczy posłuchać drugiego zdania w teaserze "Ja V uroczyście przysięgam" i ludzie by zlinczowali redów za to zapewne. Może nas zaskoczą diabeł wie. Diabeł też wie kiedy dokładnie dodatek wyjdzie, bo samo 2023 po tylu bataliach nad grą nadal boli.

Top Bottom