Zapraszamy na Blogi twórców wiedźmina!

+
W przyszłym tygodniu wracam do pracy, dzisiaj wróciłem do bloga. Jest nowy wpis, nie jest krótki, nie jest o kolejnej nagrodzie i w sumie nie jest nawet o Wiedźminie :) Będzie więcej takich, zapewne nawet w miarę regularnie. [size=15pt]http://ja.gram.pl/PanKar0l[/size]Wejdźcie, bo trzeba zwalczyć układ zawiązany w dziale PR`u przez Dziada, jego popleczników i pewną mamę :p
 
ginge51 said:
Lol i just got an email notification of this thread.It's in an alien language therefore i don't understand what it means?Can someone translate it please?
same hereis there any to change the language options ?can't find it here
 
ConnorMcLoud said:
Oh great, I got this Email, too. Very reasonable use of the customers database. It must be quite important though, since the disclaimer suggests:"To unsubscribe from these announcements, login to the forum and uncheck "Receive forum announcements and important notifications by email." in your profile.".
Mine is (and has always been) unchecked, yet I received the newsletter mailing list spam anyhow. Way to piss off your customers.
 
Na blogach twórców Wiedźmina od dawna nic nowego się nie pojawiło. Teraz kiedy trwają prace nad już oficjalnie zapowiedzianym Wiedźminem 2, to moim zdaniem dobra okazja, żeby stare blogi reaktywować. :) Czy fani mogą w najbliższym czasie na coś liczyć? ;)
 
Top Bottom