Najciekawsze teksty z gry

+
Najciekawsze teksty z gry

[size=12pt]Bardzo proszę o cenzurowanie wulgaryzmów. Gwiazdkami, krzyżykami... nie ważne. Posty z nieocenzurowanymi słowami uważanymi powszechnie za wulgarne, będziemy nagradzać ostrzeżeniami.Elwer[/size]zapraszam do wpisywania tekstów które wam sie najbardizej spodobaly w grze, bądz calych sytuacji, dialogów itp:)np. "psa to bym nie ruszył. ale elfa to z chęcią bym z***bał"(wypowiedziany na wybrzeżu przez jednego ze zbujów)-moze nieza dokładnie oddałem cytat ale z pamieići pisze:p i sie staram
 

tibor

Forum veteran
Pozwoliłem sobie zedytować nazwę tematu. Proszę autora, ortografia obowiązuje :p i zobowiązuje ;) Pomysł z tematem ciekawy, zostawiam, zachęcam do dyskusji :)
 
Aaye...Text karczmarza w Odmętach na temat artefaktu, który jest u niego od pokoleń i potem text:"Wybacz, taki tekst ktory mi się przypomniał z gry w którą graliśmy w dzieciństwie" 8)Texty nawiązujące do Lovercraft'a i Cthutlhu ;D Alina, Celina...no mistrzostwo...Dywagacje po pijaku Zoltana, Geralta i Jaskrai naprawdę wiele wiele wieleeeee innych.Dialogi w grze to jej największy plusAileen
 
Srki za vulg ale to cytaty:Nie p***dol, Magister. Geralt do...Brak jej solidnego rżnięcia. Męskiej ręki.Velerad o Addzie.Jak brzmi wiedźmin po waszemu?Wiedmolol bul.Wiedmolol bul?Wiedmolol bul. Bul musi być. Bez bula wychodzi... głąb.Kapłan ryboludzi w dialogu z Geraltem.Każdy tekst Talara
 
Fragmet wypowiedzi Geralta do Wielebnego pod koniec pierwszego aktu...".... uciekaj, a moze nie bede cie gonil ... "Tekstjednego z piesciazy w karczmie, akt I" Nie bedziemy sie wiecej z toba bic, oszukujesz..." (czy jakos tak :] ) Oraz wiele innych
 
Co mówił Jaskier o pewnym wiedźmine... " (...) ów wiedźmin masę miał okazji coby z normalną kobietą się związać, ale (...) jego "normalne" nie ruszają. Baba dla wiedźmina musi mieć problem albo być jakaś nienormalna w ogóle."Geralt: "Szpital Lebiody - tu trafiają ofiary plagi Catriony, jeszcze dwa etapy do końca: Stara Wyzima i Piekło.Psiakrew, ale jestem mroczny."Komentarzy Geralta w ogóle powinno być w grze więcej.
 
De Wett w akcie V: Ale...kurwa, wpadłem....[...]Rayla klnie, a Zygfryd: Panienko, tak nie przystoi mówić (czy jakoś tak)No i świętoszkowaty Zygfryd mówiący K***a ;DNo i oczywiście "nie p***dol, Magister", a po chwili "mówiłem Ci, nie p***dol"...A z innych to: gdzie jest Prawo i Sprawiedliwość? albo "Wiedźmin idzie, dziewki chować!"Natomiast słownictwo Foltesta to królowi nie przystoi...
 
jest dużo tekstów odnoszących się do naszej szarej polskiej rzeczywistosci czasami bawią, a czasami... :("Wszyscy najlepsi lekarze wyjechali z Tamerii za granicę. Nikt nie chce pracować za psie pieniądze przy zarazie"prawie jak reklamówka:"Prawie udało im się okraść Kaer Morhen.. Prawie udał im się napad na... (nie pamiętam co :p). Ale prawie, robi wielką różnicę." (Geralt w czasie jednej z retrospekcji.)"Siwa dziadyga" dzieci do Geralta
 
Zoltan : Na pohybel sk*******m ! Od tamtej pory jak uratowałem Zoltana i jego okrzyku, Geralt w grze zaczął tak... wyraźniejszy się robić i cała gra nabrała smaczku.
 
Kalkstrein rozmawia z Gerlatem w Akcie I o zlotach naukowych, nagle Geralt wtrąca:"spije się w trupa i zostawi ostanie pieniądze w bordelu. Już rozumiem o co chodzi z tymi zlotami naukowymi"Zoltan po uratowaniu od rasistów:"Słyszałem że to nieludzie sprowadzili zarazę, bestię i krosty na rzyci Wielebnego..."Dodam jeszcze uświadamianie Zygfryda odnoście seksualnych zwyczajów Zeugla ;D
 
Top Bottom