Vampyr

+
Szkoda, bo akurat na Vampyra czekałem i liczyłem, że w tym roku jeszcze zagram. Ale jeśli miałoby to wyjść niedopracowane, to zdecydowanie lepiej poczekać.
 
Teraz chyba żadna gra nie wychodzi w terminie... Szkoda bo czekam niesamowicie na tą grę ale jeśli miałaby wyjść w fazie beta z cała masą bubli i tym podobnych to mają moje błogosławieństwo.
 
Również liczyłem na spędzenie zimy z tą grą, ale cóż. Tak jak przedmówcy, wolę grę w późniejszym terminie, ale nieokrojoną i dopracowaną.
 
rafal12322;n9566061 said:
Teraz chyba żadna gra nie wychodzi w terminie... Szkoda bo czekam niesamowicie na tą grę ale jeśli miałaby wyjść w fazie beta z cała masą bubli i tym podobnych to mają moje błogosławieństwo.

Wyjątkiem okazuje się Bethesda, to co obiecali że wypuszczą w tym roku wychodzi ze wyjdzie, dodatek do Dishonored2 wyszedł, Evil Within2 już wstępnie serwisy ogrywają, Wolfenstein2 też nie wygląda na zagrożony.

Vampyr cóż może ambicje trochę ich przerosły i potrzebują znacznie więcej czasu, bo jednak tytuł jest dużo bardziej złożony niż Life is Strange, no i szoda że w listopadzie nie wyjdzie, idealny tytuł na jesienne wieczory, jak wyjdzie na lato to już nie to ogrywanie co na jesień.
 
No, gra w końcu o sobie przypomniała i zapowiada się... klimatycznie...

Czekamy do początku czerwca.
 
Kurde, ten trailer zdradza za wiele fabuły, jak na mój gust. Ostrzegam. Czas iść się schować pod kamień do premiery.
 
Dwa miesiące pod kamieniem nie jest chyba taką złą perspektywą ;)...

Ja powoli zaczynam się rozglądać za jakimś tanim kluczem co by już w premierę ograć.
 
I_w_a_N;n10776371 said:
Zarówno oficjalna strona jak i ostatni trailer podaje datę 5 czerwca.

Z Wiedźminem też tak było Luty 20014 srata tata a okazało się co? 19 Maja 20015!
 
Izengrin;n10777711 said:
Z Wiedźminem też tak było Luty 20014 srata tata a okazało się co? 19 Maja 20015!

Ale co ma piernik do wiatraka? Znaczy się Vampyr do Wiedźmina 3?
Zupełnie nie pojmuję tego toku rozumowania... Równie dobrze mogę powiedzieć, że (hipotetycznie) 1 maja będzie padał śnieg, bo w zeszłym roku też taka anomalia miała miejsce - i będzie to miało tyle samo sensu.

Poza tym gra miała już znaczącą obsuwę (pierwotnie miała ukazać się w listopadzie zeszłego roku).
 
Top Bottom