2012 - koniec świata?

+
Od 2000 też kilka końców było. Soją drogą zauważyliście, że "wiedzący" zwykle odkładają daty jak tylko się da? 01.01.08r. też miał być, tak mówiono w 2004.
 
dzisiaj sie pytałem ojca ile razy mial byc koniec świata, to on odpowiedzial że jak byl mlody to z ponad 10 (meteoryt mial uderzyc, 1999=6661 a 666 to liczba diabelska wiec koniec swiata tez musi byc kiedys miala byc data 06.06.06 i td.)
 
Ja też już przeżyłem tyle "końców świata" że gdyby dzisiaj grad kamieni z nieba leciał, a ziemi a pękała pod stopami to i tak bym nie uwierzył. :D
 
Antychryst... A komu się ktoś w rodzinie urodził? I jak dziecko reaguje na srebro? Płacze mijając kościół? Je czosnek?
 
hmm to aj wspomne że ktoś pisał na forum 'nie odbijam sie w lustrach i nie da mi sie zrobic zdjęcia'... ;)
 
Aran said:
hmm to aj wspomne że ktoś pisał na forum 'nie odbijam sie w lustrach i nie da mi sie zrobic zdjęcia'... ;)
pamiętamy, kto ;D prawda, Elw... khe, khe :p
 
"Elw... khe, khe" jest pewnie nowoczesny, nie boi się światła, je czosnek i ma problemy z czarownicami :p
 
koziek said:
Uważam, że jedynym sposobem na przetrwanie dla ludzkości jest zbiorowe przejście na bycie wampirem ;)
Zawsze jakiś szalony naukowiec może skrzyżować człowieka z karaluchem :p
 
Odpowiadając na pierwszy post - to tak, pewnie coś wty jest - bzdura wielka. Mimo mojego młodego wieku przeżyłem już kilka końców świata i jakoś ciągle się trzymam ;) Śmieszą mnie takie pseudo-teorie pseudo-naukowców.
 
Top Bottom