gram.pl

+
ja mam nadzieje ze dzisiaj dostane dodatki po juz wydali kurierowi paczkejuz dostałam wszystkie dodatki!!ale sie ciesze.medalion jest piekny
 
jeśli chodzi o te 100 złoty dodatkowe to powiem szczerze że byłem nieźle zaskoczony...przecież to jest kupa kasy!moim zdaniem wcale się nie należy ludziom którzy czekali...50, 60 złotych owszem, ale żeby aż 100?!nie żebym narzekał :pale gram.pl troche kasy straci :/
 
oktoffel said:
jeśli chodzi o te 100 złoty dodatkowe to powiem szczerze że byłem nieźle zaskoczony...przecież to jest kupa kasy!moim zdaniem wcale się nie należy ludziom którzy czekali...50, 60 złotych owszem, ale żeby aż 100?!nie żebym narzekał :pale gram.pl troche kasy straci :/
Jasne - a moge Cie zapytac wg jakich stawek w takim razie przeliczasz stracony caly dzien na zlozenie zamowienia? I zdenerwowanie pozniej, gdy okazalo sie, ze cos, za co zaplaciles ciezko zarobionymi pieniedzmi przyjdzie do ciebie nie wiadomo kiedy - podczas gdy tak naprawde wystarczylo nie bawic sie w cale te cyrki tylko po prostu w dniu premiery podjechac do empiku, mm czy saturna i nabyc dokladnie ten sam produkt? Jak dla mnie - nic nie jest w stanie zrekompensowac straconego zdrowia z powodu nerwow. Straconego bez sensu czasu tez nic mi nie zrekompensuje w pelni. Ale przyznam, ze gdy sobie myslalem, co bylo by w stanie sprawic, ze uznalbym rekompensate za stosowna i nie postawic do konca krzyzyka na gram.pl, to wlasnie byla kwota 100 pln. Nie plakat (bo juz dawno z tego wyroslem), nie naklejka (tez wyroslem :) ), ale cos konkretnego i realnego - co z jednej strony na pewno nauczy firme, jak rozwiazywac tego typu sprawy w przyszlosci (strata kasy zawsze boli w biznesie), z drugiej strony cos, co mi osobiscie da wymierna, odczuwalna korzysc.
 
Hej,Mam pytanie do osób, które dopiero dziś (tj. piątek 09.11) dostały dodatkowe "wyposażenie" EK. Czy macie wszystko? Mi nie przysłali plakatu :( który miał być dodatkową gratyfikacją razem z nalepką za problemy związane z zamówieniem pre-orderów.Już napisałem "odpowiedniego" maila do gram.pl, zobaczymy co mi napiszą :)Jednakże ciekawi mnie czy to jest "pojedynczy" przypadek czy znów (nie pierwsza i nie ostatnia) wpadka gram.pl.PozdrawiamMichał
 
To samo mi się przytrafiło, pytałem się dodatkowo kuriera o to, ale nic nie wiedział o co chodzi.Podajcie mi adres mailowy do DOK'u, bo nie jestem go pewien a nigdzie nie mogę znaleźć w tej chwili.
 
1 Magazyn: przyjęcie od kur. 09/11/2007 18:49:42 Przesyłka wchodząca do sortowni GDN2 Magazyn: wydanie kurierowi 09/11/2007 09:15:40 Przesyłka wychodząca z sortowni GDN3 Przyjęcie linehaul 09/11/2007 04:57:11 Przesyłka wchodząca do sortowni GDN4 Utworzenie kwitu importowego DPD 08/11/2007 20:46:24 Przesyłka odebrana przez kuriera WA15 Magazyn: przyjęcie od kur. 08/11/2007 20:07:47 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2O co chodzi? przeciez jestem caly dzien w domu i czekam na kuriera.
 
ratajczykmichal said:
Hej,Mam pytanie do osób, które dopiero dziś (tj. piątek 09.11) dostały dodatkowe "wyposażenie" EK. Czy macie wszystko? Mi nie przysłali plakatu :( który miał być dodatkową gratyfikacją razem z nalepką za problemy związane z zamówieniem pre-orderów.Już napisałem "odpowiedniego" maila do gram.pl, zobaczymy co mi napiszą :)Jednakże ciekawi mnie czy to jest "pojedynczy" przypadek czy znów (nie pierwsza i nie ostatnia) wpadka gram.pl.PozdrawiamMichał
Tez nie dostalem plakatu. Mail juz poszedl do nich - moze w poniedzialek odpisza.
 
mam pytanie..gdzie w EK, są te kupony na 100 zł???.. bo ja nic takiego nie dostałem..plakatu też nie dostałem..to już zaczyna być śmieszne....aha i co z etui na pudełko z gry???...też było obiecane jako rekompensata..i gdzie to jest?/
 
Plakatów podobno im brakło i będą dosyłać tak przynajmniej gdzieśchyba czytałem na Gram.pl ( chociaż mi jest ten plakat średnio potrzebny mam ich już z 6 ;))Etui nie miało być.A Gratyfikacja w postaci 100 zł będzie w jakiś sposób rozdawana( nie wiem w jaki sposób pewnie mailem z odpowiednim kodem ) po tym jak wszyscy dostaną swoje EK.
 
Top Bottom