Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

+
Ja wpisałem w Google Grafika "Cyberpunk 2077" i wyskoczyła cała gamma grafik przygotowanych na całym świecie. To pokazuje klasę Teasera i jaką otoczkę on wywołał na całym świecie i to nie tylko w przemyśle growym(?).
 
Ja wpisałem w Google Grafika "Cyberpunk 2077" i wyskoczyła cała gamma grafik przygotowanych na całym świecie. To pokazuje klasę Teasera i jaką otoczkę on wywołał na całym świecie i to nie tylko w przemyśle growym(?).

Ja np. o tym Teaserze pierwszą informację usłyszałem w radiu w piątek co szczerze bardzo mnie zdziwiło...
Ps. 1790968 wyświetleń już ma na YT :cool: szok.

Edyta.

Na godzinę 23:20 mamy 1921183 wyświetlenia ciekawe czy dojdzie do 2 milionów do 24 ;)
 
Kto z was jeszcze ogląda ten trailer? Włączam go co jakiś czas i ta piosenka z czasem coraz bardziej we mnie rośnie. Jest równie garbata co nos tej panienki, ale na swój sposób idealnie pasuje do całości. ;)
 
Kto z was jeszcze ogląda ten trailer? Włączam go co jakiś czas i ta piosenka z czasem coraz bardziej we mnie rośnie. Jest równie garbata co nos tej panienki, ale na swój sposób idealnie pasuje do całości. ;)

Też oglądam co jakiś czas a częściej to włączę sobie piosenkę. :) Według mnie ten nos jej dodaje uroku i lepiej aby go nie zmieniali. Lecz to tylko moje zdanie :cool:
 
Mam pytanie: Czy wie ktoś skąd można pobrać Teaser w jak najlepszej rozdzielczości??...bo znalazłem tylko 1280x720.

Witam Wszystkich
 
Ja oryginału nie oglądam. bo teaser został zrobiony pod utwór, który mi nie pasuje, a muzyka to połowa klimatu. Czasem oglądam przeróbki, ale to nie to samo. Brakuje mi tutaj CP2077-owego odpowiednika "Icarus", który powodowałby, że odtwarzałbym teaser kilka razy dziennie ;).
 
Spokojnie znając życie niedługo pojawią się różne przeróbki tego testera z różnymi podkładami muzycznymi ;)
 
Ja oryginału nie oglądam. bo teaser został zrobiony pod utwór, który mi nie pasuje, a muzyka to połowa klimatu. Czasem oglądam przeróbki, ale to nie to samo. Brakuje mi tutaj CP2077-owego odpowiednika "Icarus", który powodowałby, że odtwarzałbym teaser kilka razy dziennie ;).

No tak bo inna muzyka nie może być tylko muszą być oklepane tematy klapki na oczy i sru...
 
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Wyjaśnij sobie pojęcie słowa "odpowiednik" i umieść je w kontekście mojego posta, a zrozumiesz, o co chodziło.
 
No tak bo inna muzyka nie może być tylko muszą być oklepane tematy klapki na oczy i sru...

Muzyka ma to do siebie, że albo się podoba, albo nie. To czy tekst jest ambitny, a muzyka skomplikowana nie ma nic do rzeczy.
 
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Wyjaśnij sobie pojęcie słowa "odpowiednik" i umieść je w kontekście mojego posta, a zrozumiesz, o co chodziło.

Bardzo dobrze rozumiem co napisałeś :) Mianowicie, że dany utwór nie odpowiada tobie w tym materiale tylko powinien być CP2077-owy odpowiednik. Ja tylko piszę, że nie ma sensus aby CDPR miał stereotypowe wyobrażenia i był ograniczony, niech zaskakuje, niech robi po swojemu, niech realizuje swoją koncepcję, niech da coś nowego tyle.

Muzyka ma to do siebie, że albo się podoba, albo nie. To czy tekst jest ambitny, a muzyka skomplikowana nie ma nic do rzeczy.

Nikt nikomu nie broni aby się to nie podobało tylko po co być na tyle ograniczonym aby nie pojąć tego że nowości są potrzebne a nie tylko oklepane tematy?
 
@dalthair Widzisz, piszesz, że zrozumiałeś, o co mi chodzi, a tak naprawdę nie zrozumiałeś. Używając słowa "odpowiednik" miałem na myśli to, że brakuje mi w tym teaserze utworu, który przyciągałby mnie do niego jak magnes (tak jak właśnie "Icarus" w przypadku DHR - nie znaczy to w żadnym wypadku, by w teaserze CP2077 miał być użyty ten sam utwór [piszę to na wszelki wypadek, żebyś nie miał problemów ze zrozumieniem]) i "powodowałby, że odtwarzałbym teaser kilka razy dziennie". Jak bowiem wspomniałem, "muzyka to połowa klimatu", a jak Narsereg raczył Ci wytłumaczyć, "Muzyka ma to do siebie, że albo się podoba, albo nie". Nazywając mnie ograniczonym robisz z siebie zaślepionego fanboya, ale jeżeli Tobie to odpowiada, to proszę bardzo.
 
Ale bardzo proszę o ograniczenie adperson. Dyskusja od tego nie zyskuje, a klimat robi się jakby mniej przyjazny.

@Dominik

Zapewniam Cię, że wiem jak brzmi ten zwrot. Ale potocznie używam go właśnie tak, podobnie jak innych łacinizmów/makaronizmów/anglicyzmów itepe ;P
 
@Yngh i to podobno ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem... Zaślepiony fanboy? Wiesz kto to taki że mnie tak nazywasz?

Prosiłam o ograniczenie argumentów ad personam. Bardzo nie lubimy kasować postów, ale następne takie przepychanki polecą, lojalnie ostrzegam.

zi3lona


Spoko tylko niech on też przystopuje...
 
Ale bardzo proszę o ograniczenie adperson. Dyskusja od tego nie zyskuje, a klimat robi się jakby mniej przyjazny.
ad personam ;]

Nie przepadam za Archive, ale ciężko odmówić tekstowi piosenki zgodności z atmosferą cyberpunka. Bardziej dziwi mnie, że po świetnym glitchu w zapowiedzi tytułu z ostatniej konferencji CDP dostajemy kawałek bardziej rockowy. Ale to nic, w każdym świecie (także cyberpunkowym A.D. 2077) jest miejsce na wiele gatunków i stylów. Zresztą różnorodności należy wręcz oczekiwać od gry: gra ma oferować otwarty świat, a jednym z filarów GTA (jak by nie było najpopularniejszego sandboksa w historii) są stacje radiowe do posłuchania w skradzionym aucie. :]

@zi3lona: Nie jestem zainteresowany zapewnieniami, tylko poprawną pisownią. :p
 
Top Bottom