Cyberpunk 2077 - artykuły, wywiady, etc.

+
Pamiętacie Jesse'yego Coxa, który przyleciał z USA, by trochę pobuszować w redańskim dobytku? Otóż wyłowiłem coś takiego:



Pewnie jesteście ciekawi, co jest w środku. ;)
 
@Vojtass, a zdradzisz w jakimś szarym ;p kolorze (z braku spoilerów trzeba się jakoś ratować ;P), co tam jest? Bo teraz nie mogę się jutubować, a do wieczora mnie zeżre ciekawość xD
 
Cyberpunk 2077 -- Mike Pondsmith o świecie Cyberpunka (wideo)

Co tu dużo pisać. Jeśli kogoś Teaser Trailer nakręcił na grę, to ten film prawdopodobnie nakręci jeszcze bardziej.

 
Obejrzałem i powiem Wam, że Pan Pondsmith musi być w wielu DD i mógłby podkładać głos pod jakąś z postaci w grze, bo głos ma fenomenalny. Z ogromną przyjemnością mi się go słuchało i aż szkoda, że to takie krótkie było. Ale widać, że skoro sam autor systemu jest lekko "napalony" to widać, że możemy dostać coś świetnego ; )
 
Dobry podkład muzyczny, jeśli w tym kierunku zmierzają REDzi to będzie bosko. Cichutki ale da się wyłapać. :D
 
Zdziwił bym się gdyby nie był napalony, ale traktuję to bardziej tak jak podniecanie się devów nad własną grą. Z przymrużeniem oka.

Sam materiał nie zawiera jakichś przełomowych informacji ale fajnie się ogląda. Chyba głównie za sprawą głosu Pondsmitha. :D
 
Jest dobrze, nawet bardzo dobrze. Nic tak nie gwarantuje zachowania ducha oryginału, jak współudział jego twórcy. Twórcy, który nie tylko stworzył system od podstaw, ale pracował w game developingu, więc wie z czym się gry komputerowe wiążą i jak zmodyfikować system, by był adekwatny dla gry i jednocześnie nie przestał być Cyberpunkiem.

Z drugiej strony, szczególnie pod koniec słychać trochę muzyki. Z pierwszego teasera prezentującego logo gry i powyższego filmiku, można wydedukować, że gra będzie miała ambientowe rytmy.

EDIT:

Fajnie by było, gdyby wzorem Wieśka, Czerwoni dali MP3 z filmiku do ściągnięcia, by bez przeszkód wczuć się w klimat.
 
Obejrzałem i powiem Wam, że Pan Pondsmith musi być w wielu DD i mógłby podkładać głos pod jakąś z postaci w grze, bo głos ma fenomenalny.
Głos głosem ale skoro skanują jakąś brytyjską aktorkę to myślę, że właściwe było by aby Mike otrzymał własną postać w grze. W zasadzie jestem pewien, że jest to w planach.
 
Głos głosem ale skoro skanują jakąś brytyjską aktorkę to myślę, że właściwe było by aby Mike otrzymał własną postać w grze. W zasadzie jestem pewien, że jest to w planach.

Całkiem prawdopodobne, ale pewnie nie będzie to ważna postać. A przy okazji, odkrył ktoś kim jest ta zeskanowana aktorka?
 
Przez moment wydawało mi się, że znowu pod koniec dali wiadomość na jednej klatce filmu, ale nie, chyba nie... Fajna muzyka w tle, cieszę się, że od samego początku pilnują, żeby wszystko co publikują było odpowiednio wysokiej jakości i klimatyczne.
 
Top Bottom