Łatka 3.2 już do pobrania!

+
Wielkie dzięki REDom za patcha, choć ER ma dość sporo niedoróbek w zadaniach, które powinny być skorygowane w porządnym patchu(z brzegu zadania takie jak Malena, Serce Melitele, W szponach szaleństwa...) oraz trochę błędów technicznych.Świetnie, że pojawiają się nowe patche, choć naprawdę wszscy bardzo by odetchnęli, gdyby pojawił się 1 solidny patch. Stabilność na miarę wersji 1.35 :)3.2. się przyda, dzięki REDzi!
 
No Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w Edycji Rozszerzonej jest o
wiele lepszy od pierwotnej wersji, ale ona też zła nie jest.
Od razu czuje się różnice miedzy wersją pierwotną, a Rozszerzoną
i fajnie że miedzy aktami są, filmiki to daj fajniejszy efekt
tej grze. A Intro specjalnie do niego stworzone to też ma swoje
zalety. No co tu dużo gadać CD Projekt RED i firma, której nazwy
nie pamiętam zrobili kawał dobrej roboty. To wszystko co mogę
na razie o tej GRZE powiedzieć.
 
rafal12322 said:
Tak ale to może było w wersji 2.0, 2.1. Osobiście próbowałem tego wariantu ostatnio, zostawiłem wszystkie serca i oczy w schowku. Poszedłem do rzeźnika i kupiłem świńskie ale to i tak nic nie dało bo duch się nie nabrał. Więc trzeba było go poskromić mieczem :D

Wiesz dlaczego tak się stało? Pomimo że zostawiłeś wszystkie narządy w schowku to narządy z nekkerów przeniosły się do "fabularnych" w inwentarzu. Tak samo dzieje się z elementami potrzebnymi do zrobienia zbroi w przed ostatnim akcie.
 
Już myślałem, że autor Panel Tweaks(mod ten nie jest kompatybilny z ER) zrezygnował z modowania W2.
A tu okazuje się, że REDzi zatrudnili tego zdolnego modera.
W ER brakowało Mi właśnie tego moda.
Dzięki REDzi.
 
Garram said:
Teraz jeszcze zatrudnijcie ludzi którzy poradzili sobie z czarnymi pasami rozszerzając pole widzenia bohatera w górę i w dół zamiast obcinać boki.

O tak, zdecydowanie popieram. A jak już nie chcą ich zatrudniać na stałe, to może jakaś umowa zlecenie, albo o dzieło :p
 
IwaN said:
Hm... Wallace marzy o "śmieciówce" u RED'ów?

Jak już kiedyś mówiłem, moje umiejętności ograniczają się do otwierania drzwi i mówienia "Dzień dobry" we wszystkich językach świata, ewentualnie mogę kawę roznosić :p Mogę też zamiast dzień dobry krzyczeć Freeeeedom, ale to chyba się nie kwalifikuje, jako miłe powitanie :p
 
zloty963 said:
A wiadomo cos czy wyjdzie program do robienia przygod cos jak djin'ji do pierwszej czesci

Były rozwiązłe dyskusje na ten temat i wyszło, że stworzenie czegoś takiego byłoby dla RED'ów dość kłopotliwe i czasochłonne. Dodatkowo dochodził problem z udostępnieniem licencji programów użytych w ich enginie (czy jakoś tak). Generalnie stanęło na tym, że RED'engine nie został zrobiony pod mody .
 
IwaN said:
Były rozwiązłe dyskusje na ten temat i wyszło, że stworzenie czegoś takiego byłoby dla RED'ów dość kłopotliwe i czasochłonne. Dodatkowo dochodził problem z udostępnieniem licencji programów użytych w ich enginie (czy jakoś tak). Generalnie stanęło na tym, że RED'engine nie został zrobiony pod mody :'( .
To jakieś zakulisowe info z ostatniej konferencji? Bo ja pamiętam, że RED we wszystkich możliwych wywiadach podkreślał, że chcą zrobić edytor, ale póki co ich silnik jest na tyle młody, że najpierw muszą go obudować we wszystkie możliwe (potrzebne) funkcje, a dopiero później (jeśli starczy czasu i pieniędzy) zajmą się tworzeniem czegoś przystępnego dla graczy.
 
maciekw said:
To jakieś zakulisowe info z ostatniej konferencji?

Niestety, żadnego takiego nie posiadam. To tylko moje (jak widać nietrafione) wnioski z czytania niektórych wypowiedzi na forum.
 
IwaN said:
Były rozwiązłe dyskusje na ten temat
Świntuszenie na forum? Moderatorzy się sprawdzili bo choć często zaglądam nie zdarzyło mi się przeczytać niczego niemoralnego w temacie edytora :)
 
Garram said:
Świntuszenie na forum? Moderatorzy się sprawdzili bo choć często zaglądam nie zdarzyło mi się przeczytać niczego niemoralnego w temacie edytora :)

Oj, Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy jak demoralizujące jest to forum ;)...
 
Milczeć! Tu moralna milicja. Jesteście, obywatele, przywoływani do porządku.

Znaczy, chciałam powiedzieć, może chodziło o intensywne dyskusje, albo rozpasane - w marzeniach o rychłym udostępnieniu edytora?
 
IwaN said:
Tak patrzę na te narzekania... przełączam się na wersje angielską forum i czytam analogiczny temat. Następuje chwila konsternacji, po czym przypominam sobie w jakim kraju żyję. Wszystkie zdziwienia ustępują. Wstyd zostaje.

Och, moze po prostu slabo znasz ten jezyk. Te "Witcher 2 unplayable", "I am SO disgusted..." i mnostwo innych typowych "fuckow" nie nazwalbym gloryfikacja. No, ale niektorzy widza to czego nie ma, a nie widza tego co jest.

Aha, CDP jak zwykle ma na swoich serwerach bu*del:
http://en.thewitcher.com/dotnet/ - proba sciagnieca hotfixa = 404 - Not Found. Parodii ciag dalszy.
 
Galnospoke said:
Och, moze po prostu slabo znasz ten jezyk. Te "Witcher 2 unplayable", "I am SO disgusted..." i mnostwo innych typowych "fuckow" nie nazwalbym gloryfikacja. No, ale niektorzy widza to czego nie ma, a nie widza tego co jest.

To chyba inne tematy czytamy, a o moje zdolności językowe się nie martw (przy okazji pomyśl o Swoich i bynajmniej nie mam tutaj na myśli języka obcego ;) ).

Aby nie być gołosłownym, kilka wybranych cytatów (z angielskiej wersji forum) z TEMATU O PATCH'U 3.2:

you guys....are still patching the game?

Holy hell. that is awesome.

Gods among men. That is all

you guys are the best! looking forward to the changes

Nobody does it better... Baby, you're the best.

YOU GUYS ROCK!!!

Amazing update! Thank you very much for your continued support and dedication to your work, CDPR. We love you, and we can't wait to see what else you have in store.
 
IwaN said:
To chyba inne tematy czytamy, a o moje zdolności językowe się nie martw (przy okazji pomyśl o Swoich i bynajmniej nie mam tutaj na myśli języka obcego ;) ).


1) Tak, gwarantuje ze czytamy inne tematy - ja czytam wszystkie, Ty tylko poprawne wzgledem swojego, jakze szerokiego, swiatopogladu.
2) Pozwolisz, ze bede sie martwil o co chce JA, a nie Ty.
 
Nie to żebym narzekał na łatki bo są bardzo dobre, ale zauważyłem,że z każdym kolejnym patchem coraz częściej wywala mnie do pulpitu,ale ogólnie jest OK.

A jeszcze pytanie ogólne czy porónaie przedmiotów jest tylko w x-owskiej wersji?
 
Top Bottom