Forumowa filmówka

+
ser-ekxD said:
Sesja jest, uczyć się, a nie do kina łazić.

Panie! Jak przyfarcę lekko to sesję zakończę już 4 lutego i cały luty wolny. A przy pechu w czwartek koniec studiów, zależy czy do projektu się przyczepi Ćwiczeniowiec, bo wejściówki trochę nie poszły i projektem muszę mocno wyciągnąć...


Ps. I kto to mówi? :p
 
Nars said:
takiej ilości charyzmy i testosteronu spodziewałbym się po każdym, ale nie po Jacku Dawsonie z Titanic'a.

Po raz kolejny powtarzam KLĄTWA TITANICA !! Dobrze, że jutro wybieram się na film i sam ocenię jak się Leo sprawdził :)
 
Wallace said:
Po raz kolejny powtarzam KLĄTWA TITANICA !! Dobrze, że jutro wybieram się na film i sam ocenię jak się Leo sprawdził :)/>

Faktem jest, że Leo generalnie niemal zawsze mnie w filmach irytował. Sam nie wiem czemu. Zawsze starałem się podchodzić do jego filmów z czystą głową i zawsze to samo. Krwawy Diament, Co gryzie Gilberta Grape'a, Infiltracja, czy moje osobiste apogeum nielubienia DiCaprio w jakimś filmie, czyli: Aviator. Wszystko to zmieniło się wraz z Django, by ostatecznie zaowocować podziwem w Wilku z Wall Street.

Bądź tu mądry.
 
Nie oszukujmy się, Aviator to nie tylko klęska Leosia, a filmu jako całokształt. Tragedia po prostu.
Już gdzieś wcześniej pisałam, że ja się do niego przekonałam po Wyspie Tajemnic.
 
Potwierdzam zachwyty nad Wilkiem - jednak z jednym zastrzeżeniem. Szaleńcze tempo przez trzy godziny okazało się, przynajmniej dla mnie, odrobinę męczące. Niemniej polecam i to gorąco.
 
SMiki55 said:
Oj, cichaj. Pytanie zadałem

Większość dziewczyn byłaby zniesmaczona. A trochę to dziwne, bo w łóżku robią wszystko a jak już zobaczą na filmie to wstyd ;)
 
Karesh said:
Większość dziewczyn byłaby zniesmaczona. A trochę to dziwne, bo w łóżku robią wszystko a jak już zobaczą na filmie to wstyd ;)/>/>
Phi. Natka wstydliwa? Ona raz bez emocji poprosiła całą klasę i wychowawczynię o pomoc w znalezieniu swojej książki, która gdzieś w szkole się zapodziała. Niby nic, ale tytuł owej książki brzmiał "50 twarzy Greya".

Więc ten, tego :p/>

@down
Nie wyjawiłem nigdy w internetach jej tożsamości i raczej nigdy nie wyjawię. Jest to osoba anonimowa, więc parę anegdot chyba zdradzić mogę ;)

No dobra, zbytnio przyzwyczaiłem się do otwartości spamorozmów z tematu o tworzeniu "Powrotu". Faktycznie, trochę niemiło.

PS: już nie spamię ;)
 
I na pewno bardzo by się ucieszyła, że ją tu wymieniasz w tym kontekście.
Pomijając, że kontynuujesz off-top pomimo mojej prośby.
 
Wróciłem właśnie z Wilka. Film dobry, nawet bardzo, ale mógł trwać godzinę krócej. DiCaprio genialny, szczególnie w scenie zjazdu po tabletkach :p
 
Wallace said:
DiCaprio genialny, szczególnie w scenie zjazdu po tabletkach :p


Serio, nie oglądali - nie czytać.
I can roll! Wycierałem łzy i jeszcze ten perfekcyjny powrót autem do domu. :D
 
Joe.
Mam nadzieję, że Nikolasik pokaże, że jest dobrym aktorem. Czekam.

[video=youtube;4ePE-J39mG0]http://www.youtube.com/watch?v=4ePE-J39mG0[/video]

Jak zrobić, żeby pokazała się miniaturka? :>

E: Dziękować Nars ; )
 
Last edited:
Top Bottom