Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
No tak bardzo źle nie było :). A w początkach korzystania z klawiatury komputerowej nawet się przydawało mimo trochę innego układu klawiszy.
 
Ja w szkole też miałem "informatykę". Do dziś pamiętam tyle:
Begin
coś tam
coś tam coś tam
inne coś tam
jeszcze coś innego
End
Pod koniec roku szkolnego umiałem już napisać program, który wyświetlał pożądany tekst na ekranie komputera.
A maszynopisanie miałem swoją drogą. Kurs był organizowany w ośrodku poza szkołą. Po dwóch tygodniach takiego kursu pisałem już bezwzrokowo na mechanicznej maszynie w tempie 60-80 znaków na minutę. Niestety, nie miałem gdzie tej wiedzy utrwalić (komputera nie miałem), więc dziś przy klawiaturze używam 4-5 palców. Ale przynajmniej rozkład klawiszy miałem obcykany. :)

Ed.:
Kurcze, zegarek mi wysiadł. ;)
 
Jak ktoś lubi spacerować po lasach czy polach, to przypominam, że byki jelenia już zaczynają zrzucać poroże, dlatego czasem warto spojrzeć również na ziemię :D
 

Attachments

  • DSC00357_resize.JPG
    DSC00357_resize.JPG
    70.9 KB · Views: 32
Mam nadzieję, że szkoła nie zapomni o nauczycielach i mama coś przyniesie z pracy :D
Oby nie zapomniała, a mama nie zapomniała o mnie, bo wtedy będę musiał zadowolić się pączkami od Roberta, z nadzieniem jpg'owym ;)
 
Ja dziś wyłącznie nadzienie jotpegowe, nie ma to jak grypa żołądkowa w Tłusty Czwartek...
W pracy mi znoszą coraz to piękniejsze okazy, wszystkie wtykam do zamrażarki i spożyję po weekendzie.
Ale to nie to samo :(
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom