Forumowa filmówka

+
Z nowego Herculesa

 
No cóż, Thorem 2 pokazali, że po co najwyżej średniej jedynce da się zrobić coś dobrego, więc może tu się to powtórzy :)

PS: X-Men Pierwsza Klasa na Polsacie o 20:10 :)

No własnie zacząłem ogladać ;). A Thor jedynka mi się podobał. Bardziej niż średnio :).
 
O, to przegapiłem mutantów grając w Hard Reset...
Choć ta część nie przypadła mi tak do gustu jak wcześniejsze. W kolejnej zanosi się jednak na swego rodzaju powrót do korzeni i nie mogę się doczekać. Nie przegapię :D
 
Co do Herculesa.
Reżyser Brett Ratner: z jednej strony laureat zeszłorocznej Złotej Maliny i reżyser zapewne wybitnego dzieła Tower Heist: Zemsta cieciów. Z drugiej - zrobił Rush Hours, X-Men 3 i Po Zachodzie Słońca. Tyle że jego ostatni dobry film (uznając za taki Godziny Szczytu 3, także ten) 7 lat temu. No jakoś tego Herkulesa nie widzę...
 
Edge of Tomorrow

Jakimś cudem w Oblivionie Tom Cruise mnie nie irytował. Tutaj już w samym trailerze mnie drażni.

 
Last edited:
@andersonsilva Że tak powiem, liczy się jakość :p Wczoraj oglądałem Wilka z Wall Street, jeżeli nie oglądałeś, będziesz zachwycony ilością tychże części ciała na ekranie, przynajmniej ja byłem :D

A 300 ogólnie mi się bardzo podobał, dostałem to czego chciałem.

A już jutro Kapitan Ameryka!
 
Last edited:
No właśnie ja się na 300 trochę zawiodłem, nie tylko przez piersi :D A trailer do Kapitana jakoś mnie nie zachęcił. Może jak będzie na dvd to obejrzę, bo w sumie większość filmów ze stajni Marvela mi się podoba.
 
@Nars Ja ciągle głośno meham, bo zarys fabuły nie jest zbyt zachęcający, a trailer bynajmniej sytuacji tutaj nie poprawia. A że będzie to niezłe widowisko, to można się było spodziewać już po usłyszeniu, kto będzie ten film robił :).
 
Dla mnie od początku zapowiadał się ciekawie. No i Mila Kunis plus Sean Bean w jednym filmie :). Ale do kina raczej nie pójdę, poczekam na dvd.
 
Top Bottom