Diablo

+
U mnie żadna legenda nie do założenia. Co śmieszniejsze, wymieniłem dwa przedmioty setowe na zwykłe żółte.
 
No tak to z legendami już bywa, niektóre to dno.
Ogólnie podoba mi się to jak blizzard 'zmusił' nas do wykorzystywania tych bezużytecznych przedmiotów legendarnych. W końcu jest jakiś większy sens je przetapiać i kraftować nowe rzeczy.

Po kilkunastu długich godzinach mój dps barbarzyńcą bez buffów sięga 550tys., jak bufki są odpalone to przekracza 600. Przed patchem miałem problemy 220 dobić.
Ale prawdę mówiąc do tej pory nie znalazłem lepszego paska od 'godziny wiedźm' sprzed patcha 2.0 w kwestii dps. :p
 
U mnie żadna legenda nie do założenia. Co śmieszniejsze, wymieniłem dwa przedmioty setowe na zwykłe żółte.
= każdą legendę zakładasz czy właśnie nie? ;p

Fakt z tymi żółtymi, to w sumie dość zabawne, że set - z definicji mocarny - często nie daje rady. Rozumiem te niskolevelowe, ale na 60?...

A w ogóle to fajnie się gra od początku - lecą niebieskie i garść białych, żółty wypadł raptem kilka razy... całkiem jak w D2, słodko. Ale skrzynka z ponad 2m i zapasem składników wydatnie pomaga zwiększyć formę :p Niecierpliwie czekam na przedmioty z dziurami, bo mi się klejnoty marnują.
Zdziwiłam się tylko, że maksymalnie mogę grać na poziomie "trudnym", chciałam się od razu szarpnąć na boostowane levele, ale nie mogę, czyli to chyba po skończeniu kampanii dopiero? Nie pamiętam, jak to było na początku, a pacz siłą rzeczy zastał mnie już mocno doświadczoną ;)

Jeśli chodzi o moją krzyżaczkę, to jest przesadzona...
Godzina grania i mam 13 bodaj poziom bez większego wysiłku. Szkieletora jednym palcem - fakt, że chwilę to trwało, ale ani razu nie zabrał mi życia; postać wymiata, zwłaszcza runy podbijają temat... teraz odblokowałam jakąś konnicę na której będę wjeżdżać we wrogów o_O
Ja tam wolę dobre, stare pranie z piąchy/pazura, długo się przekonywałam do zwykłej kuszy, a tu jakieś eteryczne korbacze, konie i falangi, no nie wiem, czy mi się to podoba.

Jak widzicie, podchodzę do tematu (stereo)typowo po dziewczyńsku, zapewne mam jakieś wartości dpsów i w ogóle, ale kto by zwracał uwagę;D
 
Czekam na kolejny dodatek, Blizz ma miejsce do popisu, szczególnie po takim zakończeniu :)

Biorąc pod uwagę to:
And, at the End of Days, Wisdom shall be lost
as Justice falls upon the world of men.
Valor shall turn to Wrath -
and all Hope will be swallowed by Despair.
Death, at last, shall spread its wings over all -
as fate lies shattered forever.

i słowa Tyraela po zakończeniu dodatku, w kolejnym przyjdzie nam się zmierzyć z aniołami.
 
Jak myślicie... Może niedługo taki LoD do D3 wyjść? Bo mam chętkę na D3 ale wolałbym zbiorcze wydanie kupić. :C
 
Jak myślicie... Może niedługo taki LoD do D3 wyjść? Bo mam chętkę na D3 ale wolałbym zbiorcze wydanie kupić. :C

Raczej nie za szybko. Pierwszy dodatek do Diablo 3 wyszedł po mniej więcej dwóch latach, a pierwszy dodatek do Starcrafta 2 po trzech. Ludzie muszą mieć czas nacieszyć się tym co wyszło, a Blizzardzi zebrać opinie i dopracować. Liczę że drugi dodatek zaoferuje sensowne PvP, bo taki tryb był już zaprojektowany, ale jak to mają w swoim zwyczaju całość skasowali i zaczęli od nowa i póki co dali ten biedny tryb pojedynków. Rozbudowane PvP z różnymi trybami byłoby idealnym endgamem do Diablo 3, bo aktualnie zbieramy przedmioty żeby móc zbierać jeszcze lepsze przedmioty, a tak byłoby zbieranie przedmiotów żeby skuteczniej skopać tyłki innym graczom :D

A jeszcze co do Reaper of Souls, fajnie że lokacje są nie tylko większe i bardziej rozgałęzione, ale również bardziej losowe. Może nie jest to poziom losowości z poprzednich części ale jest znacznie lepiej niż w podstawce. Jak mi grę wywaliło (co akurat nie było miłe :p ) i lokację z tyglami musiałem przechodzić od nowa to choć trafiały się te same punkty (np. budynki z określonymi wydarzeniami) to jednak ścieżki były trochę inne. Ciekaw jestem czy lokacje z aktów 1-4 przeszły (bądź przejdą) taki mały lifting zwiększający losowość. Sprawdzał już ktoś miejscówki z podstawki po odblokowaniu dodatku?

I jeszcze pytanie odnośnie rzemiosła. Zauważyłem że przedmioty z dodatku po przetopieniu dają zupełnie inne materiały niż wcześniej (np. nie znajduję już zwykłych części tylko uniwersalne. Z tamtych wcześniejszych zrezygnowali czy też można je uzyskać tylko z przedmiotów z aktów 1-4?
 
Ciekaw jestem czy lokacje z aktów 1-4 przeszły (bądź przejdą) taki mały lifting zwiększający losowość. Sprawdzał już ktoś miejscówki z podstawki po odblokowaniu dodatku?

Losowość pod względem lokalizacji czy żółtych bossów?
1 akt jest nieco ubogi w opcje, cmentarz zawsze taki sam, to samo lokalizacja katedry, ale układ lochów trafia się inny i dodano nowe miejsca, np. zaraz w pierwszej lokacji (quest z trzema matkami do wykończenia) odblokowano studnię, teraz można do niej wejść i połazić, nie było tego na pewno.
 
Losowość pod względem lokalizacji czy żółtych bossów?
1 akt jest nieco ubogi w opcje, cmentarz zawsze taki sam, to samo lokalizacja katedry, ale układ lochów trafia się inny i dodano nowe miejsca, np. zaraz w pierwszej lokacji (quest z trzema matkami do wykończenia) odblokowano studnię, teraz można do niej wejść i połazić, nie było tego na pewno.

Studnia została wprowadzona już w patchu :)
 
Chodziło mi o same lokacje, czyli jednak coś zmienili :D

Szczerze powiedziawszy, to lokacje dostały lifting już w patchu - było więcej kombinacji losowych podziemi. Czy teraz dodane zostały koleje? Wątpliwe, ponieważ cały dodatek został zaimplementowany już przy updacie 2.0, więc wraz z przejściem do Reaper of Souls, odblokowane zostały jedynie ficzery z tego dodatku, bez wpływu na content z aktów I-IV (z wyłączeniem możliwości dropienia przedmiotów na wyższy level).


@undomiel9

 
Last edited:
Studnia została wprowadzona już w patchu :)

Poważnie?
Wobec tego na nią nie trafiłam, kiedy leciałam całość po paczu - co może oznaczać, że organizacja lokalizacji jest losowa jednak, ale żeby było "bardzo zmienione", to nie powiem ;> W każdym razie tak na teraz. Ale dam znać, jeśli dalej będzie bardziej; przypuszczam jednak, że nie, bo cały rzut zmian poszedł chyba na tryb Przygód.
@genNighty zninjował trochę ;)
 
Tak czy siak, patch wyszedł jako przygotówka pod dodatek, a jeśli nawet bez dodatku gra oferuje większą losowość w podstawce to tym lepiej ;)
 
A ja się pobawiłem w tryb przygodowy w nocy. Fajna rzecz w sumie jak się chce pofarmić itemy, lepsze to niż robienie w kółko krypt. Same zlecenia na t1 są pod względem trudności ok, ale już finałowy boss w szczelnie nefalemów najłatwiejszy nie jest. Ale przynajmniej dropi dużo odłamków. Chociaż ja wymieniłem z 15 itemów i wszystko żółte.
 
Już wiem o co chodziło z tą nie spadającą furią, to był bonus z racji noszenia całego zestawu Nieśmiertelengo Króla :D Niestety jak większość gratów pamiętających czasy podstawki przed rewolucyjnymi patchami, zestaw okazał się nic nie warty i zbierałem niezłe baty. Po wymianie paru gratów na złote gra się o wiele lepiej choć spadająca furia potrafi być odczuwalna :p
 
Już wiem o co chodziło z tą nie spadającą furią, to był bonus z racji noszenia całego zestawu Nieśmiertelengo Króla :D Niestety jak większość gratów pamiętających czasy podstawki przed rewolucyjnymi patchami, zestaw okazał się nic nie warty i zbierałem niezłe baty. Po wymianie paru gratów na złote gra się o wiele lepiej choć spadająca furia potrafi być odczuwalna :p

Tak jak pisałem, jest pasywka, która zapobiega spadaniu furii ;)
 
Póki co (rusycyzm) czyli na dzień dzisiejszy (tautologia), w sensie, że teraz - to ja w ogóle nie jestem zadowolona ze swojej Krzyżówki i będę się przepraszać z Łowczynią.
Miałam nadzieję na odświeżonego paladyna, a wyszło takie niewiadomoco.
Nie wiem, czy ktoś próbował, ja w każdym razie nie polecam^^
 
Swoją drogą, nie wiem, jak Wam, ale mnie dużo więcej (stosunkowo) legend dropi z kamieni/skrzynek/urn itp niż z mobów czy nawet elit... Przepraszam, ta gra polega na biciu mobów, czy na przeszukiwaniu kamieni? ;)
 
Top Bottom