Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Parę lat temu @MarKul chodziłem i w swojej klasie poznałem miłość życia.
Miałeś ogromne szczęście, że w Twoim technikum były cudowne postacie zwane dziewczynami. U mnie to niespotykane, a bardzo chciałbym poznać miłość swego życia. No cóż, może los się do mnie w końcu uśmiechnie.
No i @Myszoskoczka nie martw się, testy są tak nieważne, że przeżyłem niemały szok przy przyjmowaniu do szkoły (no, szkół, bo małe cyrki były).
 
Bo prawda jest taka, że dobrzy informatycy, którzy zrobią sobie wykształcenie pedagogiczne, bo będą chcieli uczyć to tak naprawdę może 5%. Reszta to bufoni, którzy sobie dorabiają, bo kiedyś stworzyli prezentację w Power Poincie.

@Rustine a nuż fakt, że wspomniałeś o miłości swego życia oraz o @Myszoskoczka będzie miał wpływ na Twoje przeznaczenie, które ma dwa ostrza, a jednym jesteś Ty:)

Odnośnie mojej miłości to zabawne w tym wszystkim jest to, że przez 4 lata żarliśmy się strasznie i nie lubiliśmy, a dopiero podczas egzaminów zawodowych wybuchło love story:scold:
 
Last edited:
To ładnie teraz się podziało, może w końcu papierek technika zdobędzie znaczenie. Pytanie jak was do tego przygotowali...
Pfff xD I jeszcze raz pfff xD

Papierek technika pewnie nigdy nie będzie mieć znaczenia^^

Egzamin zawodowy z infy - ja się zawsze zastanawiałem, w jaki sposób niektórzy ludzie tego nie potrafili zdać (mówię o starym systemie jednoczęściowym - wchodzisz na kompa i go "naprawiasz", przy okazji pisząc "rozprawkę" na ten temat^^). To moi rodzice, po przerobieniu jednego testu próbnego, by to zdali.

Bo prawda jest taka, że dobrzy informatycy, którzy zrobią sobie wykształcenie pedagogiczne, bo będą chcieli uczyć
I kolejne pffff xD Cytując jednego z wykładowców (ćwiczeniowców? xD) z infy na Polibudzie: "osoby, które zostają uczyć innych, to przeważnie osoby, które nigdzie indziej się nie dostały. Z małymi wyjątkami (osoby z "misją", które mają w tym przyjemność)".
 
Last edited:
Pfff xD I jeszcze raz pfff xD

Papierek technika pewnie nigdy nie będzie mieć znaczenia^^

Egzamin zawodowy z infy - ja się zawsze zastanawiałem, w jaki sposób niektórzy ludzie tego nie potrafili zdać (mówię o starym systemie jednoczęściowym - wchodzisz na kompa i go "naprawiasz", przy okazji pisząc "rozprawkę" na ten temat^^). To moi rodzice, po przerobieniu jednego testu próbnego, by to zdali.

No właśnie do teraz tak było... Nie dziwię się w sumie że to zmienili, bo był ten egzamin żenująco łatwy. Największe tuki, które przerobiły 1-2 próbne testy zdawały na 90%... I jak odróżnić technika który naprawdę coś umiał od "majstra" którego geniusz pozwolił mu wydedukować że komputer się nie włącza bo wtyczka ATX24 pinowa do zasilania płyty jest wypięta?
 
Dobry! Pilną sprawę mam. Mianowicie w przyszłym tygodniu w Szczecinie organizowane są jednodniowe warsztaty fagotowe a ja noclegu żadnego nie mam. Jako iż do Szczecina we wtorek wieczorem pragnę przybyć a we czwartek rano się ulotnić pytam - czy jest ktoś, kto przekima przez 2 noce adepta sztuk walki fagotowych za dobre słowo butelkę jakiegoś trunku na przykład? Śpiwór mogę wziąć jak coś. Będę się musiał udać do ichniejszej akademii sztuki, także w obrębie kilku kilometrów się coś znalazło to byłbym niesamowicie wdzięczny. Kto chętny?
 
To ja może odpowiem tak:

View attachment 2951

A tak na serio to epickie :) I gz z okazji 1k postów :)
 

Attachments

  • c482c762a58a.jpg
    c482c762a58a.jpg
    43 KB · Views: 36
No i się porobiło! Te wahania pogody nie mogły obejść się bez echa. Wirusy cholerne! Przynajmniej posiedzę w domu w spokoju :) A jak u was ze zdrówkiem?
 
Gdzieś Ty wlazł, żeś się, Waszmość, przeziębił? :)

Zaiste, dobre pytanie. Pojęcia nie mam :hmm:
SMiki55 Co masz na myśli?

Nie mam już żadnych myśli. W czasie pomiędzy napisaniem poprzedniego postu a tym, który właśnie czytasz, pomimo lekkiego przeziębienia, nosiłem na słońcu wiadra z kamykami do zasypania przerw między belkami w chodniku koło domu, w związku z czym mój wewnętrzny procesor nieco się przegrzał, skutecznie ograniczając liczbę możliwych do wykonywania operacji myślowych :troll:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom