Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

+

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

  • Luke Skywalker

    Votes: 22 11.9%
  • Yoda

    Votes: 64 34.6%
  • Palpatine

    Votes: 5 2.7%
  • Obi-Wan Kenobi

    Votes: 29 15.7%
  • Qui-Gon Jinn

    Votes: 5 2.7%
  • Darth Vader

    Votes: 37 20.0%
  • Hrabia Dooku

    Votes: 3 1.6%
  • Mace Windu

    Votes: 20 10.8%

  • Total voters
    185
Wiem wiem, charakteryzacja też na pewno swoje zrobi, ale to nie zmienia faktu że strasznie zdziadziali :p Jak zobaczyłem to zdjęcie to w pierwszej chwili myślałem że Carrie Fisher wspiera się na balkoniku :D



Arnold wrócił do formy więc oni pewnie też dadzą radę ale wrażenie pozostaje ;)
 
Dadzą radę, wierzę w nich. Dla nich chyba też ten film coś znaczy, prawda? Nie wierzę, że polecieliby tylko na kasę.
 
Dla Fisher i Hamilla pewnie tak, ich kariery nie potoczyły się zbyt kolorowo i mimo że mają sporo ról na koncie, dla każdego zawsze pozostaną Leią i Lukiem. W przypadku Forda jest zupełnie inaczej, to dobry i popularny aktor z całą masą świetnych ról i mimo zagrania dwóch ikonicznych wręcz postaci (Hana i Jonesa) nie dał się zaszufladkować.
 
Ok, Hamill jest aktorem dwóch ról :p Do popularności Forda jednak mu bardzo dużo brakuje ;)

Z innej beczki, moje piękne statki :D

 
Ej, ale czy ktoś tu pamięta, że kinematografia poszła naprzód? :D
Niebieskie czy zielone pudełka, cudawianki, obróbka cyfrowa na poziomie piksela - i wyskoczy nam Hamill z kaloryferem, a Fisher z nogami do samego nieba, jeśli tak sobie zażyczy reżyser.
Także ten ;)
 
Ej, ale czy ktoś tu pamięta, że kinematografia poszła naprzód? :D
Niebieskie czy zielone pudełka, cudawianki, obróbka cyfrowa na poziomie piksela - i wyskoczy nam Hamill z kaloryferem, a Fisher z nogami do samego nieba, jeśli tak sobie zażyczy reżyser.
Także ten ;)
W takiej sytuacji nie ma sensu umieszczać akcji kilkadziesiąt lat po RotJ :p
 
Pełny zwiastun Star Wars: Rebels.


Szkoda że trzymają się tego stylu, a sam zwiastun choć efektowny to też jakiś taki bez szału. Zobaczymy jak z fabułą choć nie nastawiam się na cuda.
 
Last edited:
I tak najlepszy był czarny miecz świetlny w nowych Wojnach Klonów. Rozumiecie, czarne światło :D
 
Mi przypomina ostrze Obi-Wana z pojedynku z Vaderem. Może dlatego wydaje mi się lekko dziwny, bo ja lubię takie brzytwy jak w Ep III i miecz Luke'a z Ep VI.
 
Och. A więc dzięki Luca$owi z wibroostrza zrobiono negatyw świetlnego miecza?:rly?:

Cóż, według Ossusa to bylo pierwotnie Wibroostrze. Lucas niech mówi co chce, ja dla jego wizji "kanonu" z praw fizyki decydować nie mam zamiaru. Co innego dźwięk w kosmosie, który można uzasadnić większą efektownością, a co innego czarne światło :facepalm:
 
A taki miecz świetlny na przykład, można i w naszym świecie zrobić - vide jeden z odcinków "Fantastyki w Laboratorium" :)
 
Top Bottom