Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Takie pytanie... Od kiedy firmy kurierskie nie pracują w weekendy? :hmm: Bo inaczej dostarczenia do mnie przesyłki w poniedziałek wieczorem nie wyjaśnie... Wysyłka jest (a chyba nawet już była) dzisiaj.
 
A miałem nadzieje, że już w weekend z znajomymi w GoT pogram T_T smutek mój jest wielki naprawdę jakby to powiedział Yoda.
 
Obserwuję przez okno (widok na zachód) jak do Poznania nadciąga burza.



Post sponsorowany przez tag #pisaniepracymagisterskiej
 
U mnie bardzo słonecznie (28 stopni), pogoda w sam raz na rowery. Dziś udało mi się zrobić 30 km + opalenizna gratis. :D
 
Last edited:
Ulewa sobie poszła. Zrobiło się 19 stopni. Powietrze pachnie świeżością. Tylko w mieszkaniu ciągle 27 stopni, ale co tam.
 
A u mnie tego deszczu jakoś niewiele. Trochę popaduje, ale większość czarnych chmur przechodzi bokiem ; D
 
A Waść tego posta pisał na świeżym powietrzu? :D

Przymawiał kocioł garnkowi. ;)

Chodziło mi o grę na PC, jak widzisz w moim podpisie, raczej nie poświęcam dużo czasu na gry, a jeśli to już naprawdę*raz na jakiś czas, brak czasu niestety, bo praca, obowiązki, masa rzeczy do załatwienia przed wyjazdem, dziewczyna, nie ma czasu na kompa :)
 
Spieszę donieść, że wczoraj z mieszanymi uczuciami wybrałam się na Dziady Zadary do teatru i wyszłam kupiona. Bo, o ile uważam, że Mickiewicz ogólnie daje radę (szczególnie Pan Tadeusz), to jednak czwarta część Dziadów i te jęki Gustawa na tle miłosnego zawodu mnie przy lekturze potwornie wynudziły. Wczoraj natomiast nawet się nie zorientowałam, że minęły dwie godziny (tyle, mniej więcej, trwała ostatnia część, bo całość trwała cztery z haczykiem). Co było zasługą duetu aktorskiego Cichy-Porczyk, choć generalnie głównie Porczyk wymiatał, bo zobaczyłam coś w rodzaju one man show i nie wiedziałam, że można tak fajnie lecieć Mickiewiczem. Polecam, jeśli ktoś ma okazję.
 
Last edited:
@ up, i to potwierdza zasadę, że jeśli coś jest podane w fajny sposób, to nawet największa nuda nie jest nudna. :yes
 
Ja mam natomiast nadzieję, że ładna pogoda (czytaj około 20 stopni i bezdeszczowo) jeszcze trochę da radę. Nie cierpię tych wspaniałych lat z mnóstwem deszczu. Zimnych. Bez słońca.
;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom