Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.


FOREVER ONLINE
 
W każdym razie gość ma już bana :p Nawet nie wrzucił poprawnie kodu js do linka xD Chyba że forum tak mu to sformatowało.

Tak, forum tak to formatuje.
 
Last edited:
Jest bug w formularzu rejestracji.
Gdy podałem 32 znakowe hasło ze znakami dodatkowymi, to nic się nie działo.
Próbowałem i na Safari i na Chrome, w polskiej i angielskiej wersji forum.
Żadnego błędu, żadnego komunikatu, przycisk wyślij, chwila "kółeczka" i nic.
Dopiero na prostym 8 znakowym haśle poszło.

Już po zarejestrowaniu, w ustawieniach konta, zmieniłem hasło na to samo z którym próbowałem w rejestracji i... przeszło bez problemu.
Najwidoczniej skrypt używany do rejestracji jest ograniczony, ale powinna być informacje typu "8-16 znaków, tylko litery i cyfry".
 
Jest bug w formularzu rejestracji.
Gdy podałem 32 znakowe hasło ze znakami dodatkowymi, to nic się nie działo.
Próbowałem i na Safari i na Chrome, w polskiej i angielskiej wersji forum.
Żadnego błędu, żadnego komunikatu, przycisk wyślij, chwila "kółeczka" i nic.
Dopiero na prostym 8 znakowym haśle poszło.

Już po zarejestrowaniu, w ustawieniach konta, zmieniłem hasło na to samo z którym próbowałem w rejestracji i... przeszło bez problemu.
Najwidoczniej skrypt używany do rejestracji jest ograniczony, ale powinna być informacje typu "8-16 znaków, tylko litery i cyfry".
Przekazałem dalej.
 
A ja zdołałem w końcu odkryć, co mi zniknęło:



Osiągnięcie za dziesięć zasubowanych tematów.
Było - nie ma.
 
Podrzuć screena z listą swoich zasubskrybowanych tematów, a ja pomarudzę adminom.
To może przy okazji któregoś razu.
Aż tak mi na tym nie zależy. Po prostu @Keth sugerował, że któreś z osiągnięć mogło być naliczone niesłusznie - teraz wiem na pewno, że nie odniosłem mylnego wrażenia.
 
To może przy okazji któregoś razu.
Aż tak mi na tym nie zależy. Po prostu @Keth sugerował, że któreś z osiągnięć mogło być naliczone niesłusznie - teraz wiem na pewno, że nie odniosłem mylnego wrażenia.
Osiągnięcie z subskrybowaniem tematów jest zbugowane. Miałem wcześniej aczika, usunąłem kilka subów, zostały 2 zamiast 10, ale aczik został chyba. Po przeliczeniu aczików już go nie było u mnie. Teraz mam 11, czy 12 subów, ale aczika brak :p
 

Guest 2686910

Guest
A że tak spytam: jest jakiś sposób na sprawdzenie, czy jest się na czyjejś liście ignorowanych? Bo w razie czego chciałbym wiedzieć, czy produkuję się w jakimś celu czy krzyczę w pustkę :p
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom