[W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

+
Jaskółka, Zamieć, Puszczyk (czyli norma) + olej na trupojady, styl grupowy i powinno być pozamiatane, można też próbować Gromem.
 
Jaskółka, Zamieć, Puszczyk (czyli norma) + olej na trupojady, styl grupowy i powinno być pozamiatane, można też próbować Gromem.

Z tej kombinacji rezygnowałem wyłącznie z zamieci. Ale spróbuję z, a nuż się to okaże prawdą objawioną.
 
Dobra, oszukałem system. Stwierdziłem, że nie będę przez głupi kieł fledera nie miał zaliczonego zadania - bo jak to tak?! ;D Odpaliłem save'a, dokopałem się do odpowiedniej linijki, podmieniłem identyfikator przedmiotu z kła fledera na skórę wilka (którą miałem w ekwipunku), wcisnąłem dentyście - był zadowolony. No i obecnie pomykam sobie już z krasnoludzkim kosiorem ;D

 
To nie o to chodzi. Jakbym pamiętał, że w IV i V akcie nie ma żadnych flederów, to bym tłukł tego, co pod Kudłaczem się wałęsa. Ale nie pamiętałem i tak wyszło.
 
Nie pomogły eliksiry, nie pomogły oleje.
Pomógł sposób.
Stanąłem na schodach i biłem graveiry pojedynczo. Padały, aż miło <3
 
Witam! I mam małe pytanko: Otóż czy w Full Combat Rebalance mutanty bije się mieczem srebrnym czy stalowym? Zawsze uważałem za logiczne ubijanie ich stalą, ale w instrukcji są zaznaczone jako potwory, a te "otrzymują 10 punktów obrażeń mniej". Nie mogę tego sprawdzić w praktyce, bo nie mam obecnie sejwów z gry, zamierzam ją przejść na nowo, tylko, że postawiłem sobie za cel rozwijać ze stylów srebrnych tylko styl silny, a ze stalowych szybki i grupowy, bo przekuję sobie miecz z penetracją pancerza co przyda się do walki z "opancerzonymi" potworami. Ale jeśli mutantów bije się mieczem stalowym (co też zawsze robiłem), to z planów nici, bo to jedni z najtrudniejszych przeciwników w grze i będę potrzebował stalowego silnego.
 
Witam! I mam małe pytanko: Otóż czy w Full Combat Rebalance mutanty bije się mieczem srebrnym czy stalowym?.
Wg wpisów z bestiariusza:

Brat Większy - stal, styl szybki
Mutant - stal, styl silny
Mutant-zabójca - stal, styl ? ? ? (ja używałem szybkiego)
Olbrzymi Mutant - stal, styl silny
 
OK, dzięki za odpowiedź! Niestety, mój plan legł w gruzach, ale co tam, Wiedźminie 1 gotuj się na 12 przejście!
A i jedna sprawa, jak myślicie, czy walka z potworami opancerzonymi będzie skuteczniejsze mieczem srebrnym, czy stalowym z penetracją 50%?
 
Last edited:
Mam pytanie. Ubiłem wszystkie wywerny na wyspie wywern, ale mam tylko dwie sztuki mięska, bo pozostałe gdzieś wyrzuciłem. Mogę jeszcze znaleźć gdzieś wywernę, żeby skompletować 3 sztuki, potrzebne do zadania?

Kolejne pytanie- również o zlecenie. Kły fledera. Mam jeden w plecaku, bo jeden poszedł dla dentysty. Gdzie ja znajdę dwa fledery? :/ Przy karczmie mi się nie respi, na cmentarzu również... Dwa kły miałem po flederach w magazynie przy banku. Więcej nie mogę znaleźć.

To samo z archeosporami. Po ubiciu tych czterech przy chacie Dziadka z żadnego nie wypadł sok. Potrzebuję trzech, ale ich również nigdzie nie ma. Łaziłem po bagnach o każdej porze. :/ Same kikimory i ghule (od święta się cmentar trafi).

I ostatnie - czemu na żaden typ potworów nie działa styl grupowy (fakt faktem nie mam go w ogóle ulepszonego, ale od początku drugiego aktu nie działa)?
 
Kieł fledera możesz zdobyć w zadaniu "Strapiona sanitariuszka", musisz wejść do ogrodu koło szpitala około południa i powinna tam być owa sanitariuszka z questem. Również miałem takie problemy jak ty i musiałem je (niestety) rozwiązać edytorem bo po paru godzinach łażenia po bagnach i braku potworów byłem zdesperowany.
 
Oczywiście: http://www.miastogier.pl/plik,pc,3109.html
Najpierw zmień nazwę folderu z grą na "Wied«min". Wstaw zawartość edytora do głównego folderu z grą i odpal. W lewym górnym rogu powinieneś mieć zakładki, które są proste w obsłudze(poprostu wybierasz save, reszta jest banalna :p). No i do ogólnego działania edytora potrzebujesz Javy.
 
Najwidoczniej nie zmieniłeś nazwy folderu gry.
Ewentualnie powinien pojawić się inny folder obok "Wiedźmina" z nieco zmienioną nazwą. Zmień nazwę tego prawidłowego na ten który się pojawił.
 
Fleder z zadania "Strapiona sanitariuszka" nie pozostawia kła. Trzeba w Rozdziale II ubić dwa fledery, by wykonać zlecenie plus dentystę. Soki archespora zdobywa się z Kokacydium w Rozdziale II i na pewno coś wyskakuje na bagnach w Rozdziale III. W zadaniu "Kanibal" ubijamy Echinopsy przemianowane na archespory, więc wyrzucają one kłącza, a nie soki.
 
W sumie masz racje, zapomniałem, iż właśnie ten z sanitariuszki nie daje kła. Mi osobiście z Kokacydium nie starczyło.
 
Top Bottom