Symbol śmierci...

+
Symbol śmierci...

Mam maly problem, odszukalem katakumby, zszedlem na nizszy poziom rozwinalem zwloki i ukazaly sie upiory. Po ich pokonaniu nic wiecej sie nie wydarzylo.. pomyslalem, odpoczne sobie do polnocy bo to "godz. duchow" jak w qescie z siostrzyczkami na plazy.. Znow pojawily sie upiorki, ale nigdzie nie widac Ekharta. Zostaly mi jeszcze zwloki na pietrze do rozwiniecia, ale nie wiem jak to zrobic, poniewaz po podejsciu nie mam tej mozliwosci.. jestem w kropce.
 
Witam,
mam problem ze zdobyciem sztandaru, mianowcie:
schodze do katakumb, jest to wlaściwe miejsce, wybijam wszystkie upiory, jednak nie pojawia się duch Henessy'ego, próbowałem na tysiące sposobów, także z najnowszymi patchami, bezskutecznie.
Za wszelkie sugestie będę bardzo wdzięczny.
 
Przeniosłem do odpowiedniego działu, bo problem dotyczy oczywiście drugiej części gry :D
Tutaj prędzej dostaniesz odpowiedź.
A następnym razem zwróć uwagę, czy na pewno piszesz we właściwym dziale, to ułatwi życie i nam i Tobie ;)
 
seq500mg said:
jednak nie pojawia się duch Henessy'ego, próbowałem na tysiące sposobów, także z najnowszymi patchami, bezskutecznie.
Jesteś na 100% pewien, że idziesz w dobre miejsce? Ja za pierwszym razem też miałam problem z tym zadaniem, bo sobie ubzdurałam, że ten duch się pojawi gdzie indziej. ;)
W sali, gdzie powinien zjawić się Henessy, nie ma żadnych innych upiorów (to tak apropo tego, że wybiłeś wszystkie, bo nie wiem, czy Ci chodzi o całość katakumb, czy konkretnie o tę salę).
 
Top Bottom