Grand Theft Auto

+
W niektórych aspektach zapewne tak, ale ogólnie raczej nieco lepiej.
Trudno zawyrokować.

Z ostatecznym osądem powstrzymajmy się do premiery, bo obecnie mamy do oceny jedynie nieruchome obrazki.
 
V to wg mnie, najlepsza część serii jeśli chodzi o bohaterów. Fabularnie - wstrzymam się z opinią*do przejścia kampanii. Po tym jednak, co widziałem, na kilku fragmentach misji, jest bardzo dobrze. Wygląd gry jest na 3 miejscu i z niego też jestem zadowolony. Pamiętajmy, że V działa na chyba tym samym silniku co IV, zgadza się?
Postaci faktycznie najlepsze jak dotychczas moim zdaniem, ale fabuła IV mnie bardziej przekonywała. Końcówka była bardzo intensywna fabularnie.
 
Postaci faktycznie najlepsze jak dotychczas moim zdaniem, ale fabuła IV mnie bardziej przekonywała. Końcówka była bardzo intensywna fabularnie.
I agree (z drugą częścią zdania). Jeśli chodzi o bohaterów to u mnie na 1 miejscu stoi Niko. Być może przez te słowiańskie korzenie. :huh:
 
Mnie tam "czwórka" jakoś nie porwała a Niko nie przekonał. Niby tam czasem biadoli sobie o jakichś wątpliwościach, ale wpływ na rozgrywkę ma to niewielki. Bez problemu zabija chłopaka córki jakiegoś tam bossa albo jakichś gości, którzy krzywo patrzą na zleceniodawcę. Czasem możemy kogoś tam oszczędzić i otwiera to nowy zestaw misji. GTA IV jest troszkę takie nudne, bez polotu, na siłę stawiające na realizm, a właśnie w serii GTA fajne są te "przypałowe" elementy rozgrywki. Owszem strzelanie, system jazdy są przyjemne, miasto zachwyca, ale reszta... Gdzieś w połowie gra mnie zaczęła nudzić, wątki zaczęły mi się mieszać ale jakoś dotrwałem do końca. Wkurza też brak checkpointów w trakcie misji, przez co trzeba je powtarzać od początku.
 
Ja poza tym odniosłem wrażenie, że gra była za łatwa. Nie pamiętam tylko czy na początku wybierało się poziom trudności :D
 
Mam bardzo podobne odczucia co @sebogothic niestety. W pewnym momencie grałem, bo "to GTA i muszę przejść" a nie dlatego, że nie mogłem się doczekać jaka będzie nowa misja. Wiedziałem, że mnie nie porwie.

I nie wiem czemu ale strasznie ciężko mi się latało helikopterem na PC ;/
 
Graficznie nie wygląda źle, ale do "hura optymizmu" daleko.

Jak wiele razy wspominałem - wyjdzie kiedyś (znaczącej) w przecenie, a nie omieszkam sprawdzić.
 
@Karesh
Nie tylko tobie latało się ciężko helikopterem w GTA na PC, dla mnie to były katusze, szczególnie ostatnia misja.
Jakby tego mało myślałem że koszmar się skończył a w Gay Tony jeszcze dołożyli misji helikopterem.
 
@Karesh
Nie tylko tobie latało się ciężko helikopterem w GTA na PC, dla mnie to były katusze, szczególnie ostatnia misja.
Jakby tego mało myślałem że koszmar się skończył a w Gay Tony jeszcze dołożyli misji helikopterem.
W dodatku nie przeszedłem tej misji i dałem sobie spokój. Mam nadzieję, że tu będzie luźniej, bo lata się chyba sporo różnymi sprzętami.
 
nie ma jakoś bardzo dużo misji z lataniem. Raptem kilka z tego co pamiętam.
 
Last edited by a moderator:
@MadYarpen dla niektórych to i tak katorga ;) tak czy inaczej, czekam bardzo, wreszcie się doczekam. Zamykam się i cytując klasyka - "bede grać w gre!"
 
Top Bottom