Problem z włączeniem gry (Launcher)

+
Status
Not open for further replies.
Problem z włączeniem gry (Launcher)

Witam, jestem nowy tutaj i piszę z szybką prośbą.

Włączając grę wszystko działało mi kiedyś. Ostatnio zaczęło mi ściągać patche różne typu "patch2.exe" o wielkości około 70 mb, 590 mb, 150mb. Gra działała dobrze, ale dzisiaj włączam, klikam uruchom grę i pojawia się ta ikona amuletu wiedźmina i nie znika ciągle, ani gra się nie włącza. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem bym mógł normalnie zacząć grać dalej w tę cudowną grę? :)
 
Hmm ja miałem tak kiedyś jak zmieniłem rozdzielczość gry. Pojawiał się medalion a po chwili znikał , zmiania rozdzielczości , uruchomienie gry , wyjście z niej i znowu zmiana na tą którą chcemy powinna pomóc jak nie to nie wiem :(
Ewnetualnie reistalacja
 
"zmiania rozdzielczości , uruchomienie gry , wyjście z niej i znowu zmiana na tą którą chcemy"

to nie pomaga.

Tylko ja mam tak, że ten medalion jest i jest i nie znika w ogóle, a czekałem 20 minut raz więc jakiś błąd jest na pewno.
 
Kurna .......
W sumie to dziwne że po pobraniu Patcha występują takie problemy , mówie sprbój reinstalacji , Wiem tylko ze patch 2.0 umożliwia zmianę formatu na np. 4:3 , 16:9 , 16:10 itp , wiec możliwe że np. jak patch podmieniał pliki podacz istalacji to coś się skopało .
 
Przenoszę do odpowiedniego działu.
W razie czego zawsze możesz się skontaktować z pomocą techniczną
http://pl.thewitcher.com/support/
(formularz na dole strony)
 
Ciągle jestem na administratorze więc to nie daje nic. Stosuje się do różnych porad z supportu, ale póki co nic to nie daje... Nie wiem czy pogubiłem się z patchami. Jak nie wyjdzie to odinstaluje chyba.
 
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/27450-problem-z-wlaczeniem-gry/ To nie podobny problem? Użytkownik Sorsy napisał:
Problem rozwiązany. Mój Firewall, a dokladnie Comodo Firewall ma opcje Defense+ ,która jak doczytałem blokuje jakieś aplikacje. Po jej wyłączeniu gra normalnie mi sie odpala.
 
Wiem, patrzyłem na tamten temat, problem mam ten sam wychodzi na to, ale rozwiązanie musi być inne, bo nic mi nie blokuje wiedźmina.
 
Szybkie pytanie jak sprawdzić aktualna wersję patcha/wiedźmina? żebym wiedział ile muszę zaaktualizować np ?
 
Dravers said:
Szybkie pytanie jak sprawdzić aktualna wersję patcha/wiedźmina? żebym wiedział ile muszę zaaktualizować np ?
Ja to robię tak: uruchamiam launcher, klikam "Zobacz uwagi" i w pierwszym zdaniu powinno być napisane (np. u mnie: "Wiedźmin 2: Zabójcy królów wersja 2.1, plik ReadMe. Aktualizacja: 17 listopada 2011").
 
Natomiast ja muszę mieć co innego hehe

"Wiedźmin 2: Zabójcy królów, plik ReadMe
Aktualizacja 5 sierpnia 2011

Uwaga: Łatka 1.35 może być zainstalowana w inny sposób w zależności od sytuacji."
 
No to: http://en.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/24808-jak-sprawdzic-ktora-mam-wersje-gry/page__view__findpost__p__730680 :)
 
Tylko teraz pytanie. Gra mi działa już, ale nie patchowałem nic, a nie chcę od nowa zepsuć tego.
 
Wersja pliku: 1.3.7010.49836 więc co mam zrobić żeby mieć najnowszą wersję, bo zakładam, że lepiej mieć najnowszą aktualizację :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom