Problem z questem Królewski gambit [SPOILER]

+
Quest ma znaczenie w finale :/

Ja doszedłem w głównej fabule do miejsca, w którym nie mogę tego ominać.
 
Mam to samo na PS4.Tydzien grania i nie mozna wykonac waznego zadania.Obojetne czy wybiore ajcke z synem tego jarla czy sledztwo z corka zadanie nie chce sie wczytac po skonczeniu.Kreci sie kolko z napisem ladowanie i czarny obraz.Jeszcze sie z czyms takim nie spotkalem ani na pc ani na konsoli, jakies drobne bledy zaraz po premierze moga byc ,ale to juz przegiecie.
 
W grze jest jakis blad jednym to idzie innym nie, jak widac ten sam problem pojawia sie w tym samym miejscu.W wersjach cyfrowych tez zglaszaja tego questa, wiec plyty tu nic do rzeczy nie maja.Bug moze polegac na tym czy ktos zrobil lub nie zrobil wczesniej jakies inne zadanie, Ci z CD projekt sami nie wiedza co jest grane, pewnie naprawia to za miesiac.To jest k... tragedia.
 
Na kopii kumpla jest ok.
Na mojej nie działa. Dzisiaj cały dzień pobierałem kopię z gog'a, ale jest to samo - wykrzacza się.
Próby z moim save'm u kumpla nie przyniosły efektu, dalej nie działa.

REDzi! Proszę!
 
Witam,
Mam ten sam problem.
radeon r9 290
i5 4690k 4.5 GHz
8GB Ram

Znalazł ktoś jakieś rozwiązanie ?
Na Twoim save u kumpla działo ?
 
Bylem dzis w media markt jest duzo zgloszen tego problemu glownie na PC, chociaz ja mam to na konsoli.Teraz jest kwiestia kiedy oni to naprawia.
 
Quest ma znaczenie w finale :/

Ja doszedłem w głównej fabule do miejsca, w którym nie mogę tego ominać.

Mialem ten sam problem, zarowno z questem Krolewski Gambit jak i z pozniejszym questem - Towarzysze broni:Skellige. Jezeli nie zrobimy pierwszego, nie jestesmy w stanie wykonac drugiego. Na szczescie i jeden i drugi quest mozna ominac. Jak zrobic to z pierwszym questem, mozna znalezc na youtube chociazby. Jezeli chodzi o Towarzysze broni:Skellige, wystarczy przelaczyc aktywne zadanie na to ktore mowi nam aby udac sie na Wyspe Mgiel. Idziemy do portu pod Kel Trode, wskakujemy na lodke i plyniemy, pchajac fabule dalej do przodu. Po jakims czasie oba questy zostana odznaczone ze zakonczyly sie niepowodzeniem i tyle :) Dziala, dzisiaj w nocy skonczylem gre, pomimo problemow z tymi questami. Gra epicka ale bugi w niej rowniez.
 
Thuriton- jednak tak nie powinno byc, dlatego ja przerwalem granie w to.Szkoda, ze tak sie dzieje, bo gra jest zajebista, zmiotla wszystko po prostu.Oni to musza naprawic na dniach, bo inaczej sobie tego nie wyobrazam.
 
Zadanie można wykonać. Jedynym sposobem, na obecną chwilę, jest zachowanie neutralności przy wyborze Hjalmar-Cerys. Co prawda stracimy expa, ale zyskamy "ciągłość" gry.
 
Zadanie można wykonać. Jedynym sposobem, na obecną chwilę, jest zachowanie neutralności przy wyborze Hjalmar-Cerys. Co prawda stracimy expa, ale zyskamy "ciągłość" gry.

Dzięki. Sam dotarłem do tego miejsca i mam ten sam problem co reszta. Dziwi mnie tylko to, że problem jest znany od dawna, a wciąż nie ma rozwiązania innego niż Twoje.
 
Ja póki co wstrzymam się jeszcze z robieniem tego zadania, zacznę eksplorację i grą w gwinta. Być może na dniach zostanie wydany patch łatający ten bug, a szkoda cofać się X godzin. Chyba, że taki patch nie zostanie wydany do wtorku/środy, zrobię go będąc neutralnym.
 
Ciekawe, bo zadnej aktualizacji nie ma dzis, chyba, ze chodzi ci o Xboxa.
 
Last edited:
Konsole: xbox one i ps4?

W poniedziałek ma być patch związany z brakiem xp za questy na niższych lvl, mam nadzieję, że i nasz problem wtedy zostanie naprawiony...
 
Do skelige jest wszystko ok a pozniej jest mase bugow widac ze chlopaki mieli troche za malo czasu by dopracowac do konca gre :(

Wykonalem juz chyba wszystkie poboczne questy i czekam na patcha z rozwiazaniem problemu.
 
Top Bottom