Karty do Gwinta z postaciami Członków salmandry Javed magister Vincent Meis

+
Karty do Gwinta z postaciami Członków salmandry Javed magister Vincent Meis

Witam tak ostatnio,grałem sobie w gwinta i tak myśle że chciałbym zobaczyć na kartach członków salmandry, np javeda unikatowa karta 10i, magistrer 8Vincenta 10 i tak dalej Raymonda Kapłanów Vodjanoi Biała rayla co o tym myślicie.?
 
Czemu akurat członków Salamandry ? Raczej nie dodadzą postaci które są ważne tylko dla pierwszej części gry. Ja już bym wolał zobaczyć chociażby takiego Eycka z Denesle albo Vilgefortza.
 
Właśnie Eycka też mogli dać ale,mogli dodać też członków slamandry np Zabójca punktów 2 potem w tali potworów zmutowny rycerz unikatowa kart wiele zabrakło pośtaci z wiedzmina1 które były kluczowe mam nadzieje że wyjdzie jakiś DLC który to poprawi.
 
A mi brakuje karty Angouleme, jedyna z kompanii Geralta z Sagi, której zabrakło w gwincie, skandal :p
 
Piśćie jakie chcielibyście statystki w danej karcie postaći mi osobiśćie brakuje jeszcze Berengara Ja dałbym mu jako unikat 10 potem dodałbym Tego rycerza z Tousiant co geralt poznał go w pani jeziora Na czaple ;).
 
Mi też brakowało Angouleme, aż niesmaczne lekko, że tylko jej nie ma, fajnie by się nadała jako karta neutralna.
 
Btw, czy tylko mi niezbyt podoba się wizerunek wampira? Wygląda tu trochę jak naburmuszony stary dziad :/

 
Btw, czy tylko mi niezbyt podoba się wizerunek wampira? Wygląda tu trochę jak naburmuszony stary dziad :/

Jak dla mnie to na tej karcie Regis wygląda jak Roy Sheider, rysy twarzy identyczne.
Z kart najbardziej brakuje mi Vilgefortza (powinna mieć karta 15 jak nic) i Angouleme biedna Cintryjka nawet REDzi o niej zapomnieli

No i zapomniałbym o WIELKIEJ nieobecnej dla mnie w grze, Visenna oj wstyd że jej nie ma wcale !
 
Last edited:
No chyba upadłeś na głowę dla mnie to są głąby przy Vilgefortzie, zwykłe popychadła, ale każdy ma prawo do własnej opinii.
Vilgefortzie nie był Taki mocny ;) Javed według mnie jest lepszy bo 1. przewodził poteżną organizacją przestępczą salamandra ,był strasznie cwany potrafił zabić detektywa potem podszyć sie pod Niego za pomoćą iluzji i wykorzystać geralta do własnych celów 3. uzdolnionym magiem i gentetykiem stworzył Zmutowanych Rycerzy i mutantów które mogły bez problemu Zdobyć pół świata stworzył kościeja przy ich zdolnościach i szybkościach byli prawie tacy jak Wiedzmini ; 3.obawiała sie go nawet loża Czarodziejek ) Javeda,nie było tak łatwo zabić muśiał pomoc Berengar;) uniknął śmierći z rąk magów w Ban Ard ale i tak Wielki mistrz był poteżniejszym magiem od nich wszystkich ;) był żródłem ja jestem za tym żeby dodali wielkiego mistrza :) 15 zdolności albo jako róg dowódcy
 
Ha ha dobre powiem ci nie zasługuje Javed na byćie w gwincie.
1. Nie był aż taki zdolny, skoro na widok Geralta brał nogi za pas (zresztą został wyrzucony ze szkoły)
2. Był idiotą dał się zwabić na bagna
3. Był tylko zwykłym popychadłem i najemnikiem w rekach Jakuba
4. Talentem magicznym to może Vilgefortzowi buty czyścić, nawet Filippa nie była w stanie przywrócić sobie wzroku kamieniami szlachetnymi.

Dlatego nie zasługuje aby trafić do gwinta, za to Vilgefortz jak najbardziej.

@kubolmem Ja Javeda zasiekłem tak szybko że Berengar przeżył. Da się.
 
Last edited:
Ha ha dobre powiem ci nie zasługuje Javed na byćie w gwincie.
1. Nie był aż taki zdolny, skoro na widok Geralta brał nogi za pas (zresztą został wyrzucony ze szkoły)
2. Był idiotą dał się zwabić na bagna
3. Był tylko zwykłym popychadłem i najemnikiem w rekach Jakuba
4. Talentem magicznym to może Vilgefortzowi buty czyścić, nawet Filippa nie była w stanie przywrócić sobie wzroku kamieniami szlachetnymi.

Dlatego nie zasługuje aby trafić do gwinta, za to Vilgefortz jak najbardziej.
1.Był ;) skoro stworzył kościeja i pokonał triss merigold w pojedynku :) nawet wiedzmin berengar sie go bał ;) co do szkoły wyrzuclili go za praktykowanie Czarnej magi a nie z nieudolności ;)
2.a vilgefortz wiekszy idiota ;) Dał sie nabrać na iluzje z amuletem i dostał mieczem w brzuch nie wspomne już o ciri która mu twarz rozwaliła;) w wieży mew ;) zwykła dziewczynka mu uciekła ;)
3a vilgefortz był popychadłem w rękach Cesarza ;)
4.czytaj punkt 1 vilgefortz nie mógł nawet skellena wyleczyć z kataru ;) po tym jak ciri mu rozwaliła twarz czemu sobie jej nie uleczył skoro był taki mocny ;)
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom