Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Mam dla was coś ciekawego. Mad Queen ma dostęp do różnych materiałów za pośrednictwem Redów. Chwile temu przedstawiła na tt założyciela Miltech- Antonio Luccessi, wpis został okraszony grafiką- prawdopodobnie pochodzącą z przyszłego trailera CGI: Teraz porównajcie to sobie do aktora grającego śmierć w serialu Supernatural: Julian'em Richings'em: http://2.bp.blogspot.com/-vMPyqZQncug/VPJC58MdtPI/AAAAAAAAPK4/LubO-8z_yOA/s1600/Sunpernatural.jpg :D
kkkk.jpg
Sunpernatural.jpg
 
Myślę, że mają jeszcze nie jednego asa w rękawie. Pawłowi Sasko wypsnęło się w ostatnim wywiadzie, że mają specjalny zespół do kontaktów z gwiazdami ;) Ciekaw jestem jaką gwiazdkę wybiorą do roli dziewczyny Silverhand'a.
 
Rozwala mnie ile znanych osób - aktorów, muzyków i innych bierze udział w projekcie.
Najlepsze jest to, że najprawdopodobniej będzie ich jeszcze więcej. Podejrzewam, że jeszcze co najmniej jedno duże nazwisko jest w obsadzie.
 
Mam dla was coś ciekawego. Mad Queen ma dostęp do różnych materiałów za pośrednictwem Redów. Chwile temu przedstawiła na tt założyciela Miltech- Antonio Luccessi, wpis został okraszony grafiką- prawdopodobnie pochodzącą z przyszłego trailera CGI: Teraz porównajcie to sobie do aktora grającego śmierć w serialu Supernatural: Julian'em Richings'em: http://2.bp.blogspot.com/-vMPyqZQncug/VPJC58MdtPI/AAAAAAAAPK4/LubO-8z_yOA/s1600/Sunpernatural.jpg :DView attachment 11054837View attachment 11054840
A jaką mamy pewność, że jest to render postaci z gry i, że ten właśnie aktor uczestniczy w nagraniach VO? I skąd masz informację, że Madqueen ma dostęp do różnych materiałów za pośrednictwem REDów? Ja tu widzę na razie dużą nadinterpretację, nic więcej.
 
Teraz porównajcie to sobie do aktora grającego śmierć w serialu Supernatural: Julian'em Richings'em

Od razu mi się skojarzył kiedy zobaczyłem tę grafikę :D

Najlepsze jest to, że najprawdopodobniej będzie ich jeszcze więcej. Podejrzewam, że jeszcze co najmniej jedno duże nazwisko jest w obsadzie.

Ach, gdyby tak Takeshi Kitano jako Saburo Arasaka :sad: Albo Dolph Lundgren jako Morgan Blackhand :beer: Obaj zresztą grali w Mnemonicu obok Reevesa.
 
Ach, gdyby tak Takeshi Kitano jako Saburo Arasaka :sad: Albo Dolph Lundgren jako Morgan Blackhand :beer: Obaj zresztą grali w Mnemonicu obok Reevesa.
I to by było coś pięknego, Kitano wprost pasuje idealnie do takich starych szefów, nawet w średnio przyjętym filmowym GiTS podobała mi się jego rola jako Aramaki
 
Ale was wyobraźnia i hype ponosi. Youtuber zamieszcza jakiś render nie wiadomo skąd to już na pewno CDPR jej podrzucił bo to sławny aktor lol. Fani walą taki hype sami sobie jak z tym metrem niedawno a potem wielki zawód bo przecież w cinematiku było
 
Pamiętacie jak jakaś agencja ratingowa opublikowała listę zawartości z Cyberpunka, która łapie się na ograniczenia wiekowe i wśród nich były sceny z wbijaniem gwoździ w ciało? Mi się to wtedy tak jakoś skojarzyło z ukrzyżowaniem Jezusa, ale teraz wychodzi na to, że te skojarzenie nie było wcale takie absurdalne.

Powyższy tekst mówi o tym, że dzięki zastosowaniu Braindance'u niektóre odłamy wierzących (np. chrześcijan oraz buddystów) odtworzyły sobie w wirtualnej rzeczywistości takie przeżycia jak tortury oraz ukrzyżowanie Chrystusa oraz osiągnięcie stanu nirwany.
 
Ja tylko dodam, że agencje raitingowe w opisie swoich ocen dodaly wzmiankę właśnie o tego typu wydarzeniach, wiec może będzie nam dane przeżyć jakąś formę religii w BD :)
 

Chiński gameplay z Cyberpunka. Niby to samo co widzieliśmy, ale wygląda na to, że całą sekcję rozegrano od nowa, stąd też możemy zobaczyć te same sceny o nieco innej porze dnia, inne ujęcia plus parę innych drobnych różnic. Gameplay pochodzi chyba z nieco nowszego buildu (np. usunięto ten słabo wyglądający krzak, przez który Jackie i V przejeżdżali samochodem w trakcie ucieczki przed Arasaką).

Ciekawym detalem jaki wypatrzyłem porównując oba gameplaye jest to, że billboardy z reklamami najwyraźniej są generowane automatycznie albo zależne od pory dnia.
 
Top Bottom