[LINKI] Cyberpunk 2077 w mediach

+
Wywiada z Milesem , chyba nie było tutaj

 
Jak dla mnie to Redzi umieją w marketing.
Dotychczasowe materiały z CP 2077 zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Od pierwszego zwiastuna na silniku byłem zauroczony, a pierwszy gameplay spowodował rzadko już spotykany opad szczęki.
Jeśli idzie o grafikę, to oczywiście nie jest żaden nowy poziom, jednak design świata, ilość detali imponują. Do tego oprawa audio, szczególnie muzyka zapowiada się grubo. Krótko mówiąc, wzięło i nie puszcza.
W przeciwieństwie do W3 mało co budzi moje obawy, największym problemem wydaje się system czaszek z Wiedźmina, który będzie miał tu swój odpowiednik, liczę jednak, że tym razem rozwiązano rzecz sensowniej.
W ogóle "Dziki Gon" miał multum problemów, na tyle dużo, że bez kilku obowiązkowych modów granie weń jest dla mnie męczące, a mimo wszystko, to nadal kawał dobrej, niezwykle klimatycznej gry, szczególnie w połączeniu z dodatkami, które mam za fajniejsze od podstawki.
Cyberpunk zapowiada się w mojej ocenie zwyczajnie lepiej, oczywiście zawsze może być tak, że się rzecz posypie, szczególnie przy tak ambitnym projekcie istnieje ryzyko, ale jak dotąd wszystko wskazuje na to, że dostaniemy świetny kawałek kodu.

A propos marketingu, polecam ten artykuł ;)

 
Top Bottom