4 małe zmiany do miłośników RPG

+
4 małe zmiany do miłośników RPG

Drogi CDPROJEKT RED.

Jako zapalony gracz RPG uważam za KARYGODNE brak 3 poniższych opcji. Bardzo proszę o jak najszybsze wprowadzenie ich! :)

1. Surowe jedzenie - Pozwólcie nam je ugotować przy ognisku!
2. Wprowadźcie tryb Survival z Fallouta 3 gdzie musimy zjeść/napić się od czasu do czasu! (Dla chętnych)
3. Spanie w karczmie - No żebym pokoju nie mógł wynająć na noc... Zaraza! Spanie w karczmie może dawać lekki bonus (szybsza regeneracja przez kilka min? Szybsza regeneracja wytrzymałości przez kilka min?)

i taka mała prośba na koniec.

4. Trupy w wielu miejscach - Często znajduje gdzieś trupa z którym nic nie można zrobić (bez skojarzeń). Niech Geralt każdego takiego trupa może obejrzeć w trybie wiedźmińskich zmysłów i szepnie do siebie co mogło go zabić. Nie musi to mieć żadnego związku z questami, ot taki smaczek.

Pozdrawiam
 
Trup to trup. Skoro jest bez znaczenia, to czemu sobie nim zaprzątać głowę? By potem 99 razy usłyszeć "zginął od miecza/topora/kuszy/zachędożył się na śmierć"?

1. Tu się zgodzę, mogłaby być taka opcja, dostępna jedyna przy ogniskach, w okienku alchemicznym można by było smażyc.
2. Raczej nie ma potrzeby. I jakiś mod to i tak pewnie wprowadzi.
3. Również mody pewnie załatwią sprawę.
 
Mod modem, ale niestety mod raczej nie będzie miał głosów postaci, a miło byłoby usłyszeć jakiś komentarz geralta, czy rozmowe z karczmarzem na ten temat :p Poza tym nie ukrywajmy, zrobienie systemu głodu/pragnienia może być poprzez mody trudne/niewykonalne lub zrobione w jakiś banalny sposób, a jest multum graczy którzy taki system z F3:NV uwielbiali. Ale nie znam możliwość REDKita do W3, jeżeli w ogóle jest/będzie?

Co do tych trupów... miałem jakiś taki mały niesmak że spotkałem trupa leżącego na cmentarzu, bez żadnych ran czy śladów walki, który po prostu sobie leżał i tyle... co mogłem z tym zrobić... ;)
 
1.Nie ma sensu. Geralt może jeść surowe jedzenie - jest wiedźminem, przez co ma immunitet na choroby.
 
Top Bottom