[Bug][5 Misji] "Sprawy rodzinne", "Wściekłe pięści: Velen", "Nabiał i ciemne siły", "Dziedzictwo", "Zlecenie: Skrzekacz"

+
[Bug][5 Misji] "Sprawy rodzinne", "Wściekłe pięści: Velen", "Nabiał i ciemne siły", "Dziedzictwo", "Zlecenie: Skrzekacz"

Witam.
Mam problem odnośnie 5 misji ww. w tytule.

UWAGA!!! Będę po łebkach opisywał fabułę.

Pierwszy najważniejszy tyczy się misji głównej : "Sprawy rodzinne" bo blokuje mi sprawę z Ciri.
A mianowicie mam ciągle aktywne 3 punkty na liście zadania:

Co do rozmowy z baronem mniemam że to nie jest błąd bądź nim jest ale sądzę że to ze względu że nie rozmawiałem jeszcze z jego córką Tamarą w Oxenfurcie a jedynie przekazałem mu informacje go o o tym że jego żona znajduje się na bagnach i nie dostałem misji "Powrót na Krzywuchowe Moczary"

ale to może być dalej powiązane z jego córką. Dodatkowo w jakimś momencie gry nie wiem kiedy bo z braku możliwości kontynuowania tej misji robiłem wszystko inne pojawił się wpis "Użyj wiedźmińskich zmysłów i zlokalizuj źródło zapachu" i ni w ząb nie wiem gdzie rozpocząć poszukiwania bo nie wskazuje na to miejsce żaden znacznik. Co do samego wątku Tamary problemem jest że jej w ogóle nie ma w tym domu. ;(

 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    81.1 KB · Views: 122
  • 2.jpg
    2.jpg
    144 KB · Views: 118
  • 3.jpg
    3.jpg
    130.7 KB · Views: 104
  • 4.jpg
    4.jpg
    116.9 KB · Views: 126
  • X1.png
    X1.png
    20.8 KB · Views: 106
Drugi problem tyczy się misji: "Wściekłe pięści: Velen".
Komendant nie chce po prostu zemną porozmawiać.


Ale ponoć z tego co wyczytałem problem rozwiązuje się po popchnięciu sprawy z baronem ale i z tym mam problem.

Trzeci problem tyczy się misji: "Nabiał i ciemne siły".
Przeszukałem już całą rezydencję oraz zakupiłem wszystko co miał w ofercie ten kupiec odnośnie Aeramasa i znowu dupa o nie mam tej statuetki w wyposażeniu "podobno to statuetka jaszczurki" a żadna ze statuetek które mam nie pasują do tego zadania przez co mogę tylko popatrzeć na miejsce gdzie mam ja położyć.

Czwarty problem to misja : "Zlecenie: Skrzekacz".

Standardowo niekończący się Loading po zabiciu i próbie zabrania trofeum.

Ostatni problem tyczy się misji "Dziedzictwo"

Wszystko cacy misję zrobiłem łupy zabrane a ona się zresetowała i wisi na liście zadań.



Z góry dzięki za ewentualne pomoce w celu wyjścia z opresji ale odpowiedz wczytaj save z przed X czasu albo zacznij od nowa nie wchodzą w grę bo mam już oblatane cale Velen, Novigrad i Skellige na poziomie trudności "Droga ku zagładzie" i wolałbym już pociągnąć fabułę do końca na raz.
 

Attachments

  • X1.png
    X1.png
    20.8 KB · Views: 66
  • X2.jpg
    X2.jpg
    119.1 KB · Views: 76
  • xxx1.png
    xxx1.png
    20.8 KB · Views: 59
Last edited:
Nie ma to jak liniowy RPG który reklamowany jest jako nieliniowy.Jeżeli grasz jak autorzy przewidzieli Biały Sad/Velen/Novigrad/Skellige wtedy nie ma problemu. Ale za drugim podejściem ominąłem Novigrad zrobiłem główny wątek na Skellige wróciłem i wszystko zaczęło się sypać z zadaniami. Ciesze się że jest wtedy inna rozmowa z głównymi postaciami gry i inny sposób prowadzenia śledztwa ale zadania się sypią.
 
Top Bottom