Całkowity crash gry w losowych momentach

+
Witam, posiadam problem z grą od patchu 1.6 a patch 1.61 nic nie zmienił. Przed patchem 1.6 przegrałem 130 godzin bez najmniejszego problemu (wersja steam). Przerobiłem wszystkie możliwe sposoby naprawy tz. usunąłem wszystkie stare sterowniki GPU zainstalowałem najnowsze, sprawdziłem spójność plików gry, reinstal całej gry, wyłączenie nakładki steam.
Mój sprzęt to:
Asus ROG G750jz
Intel I7-4700 HQ 2.4 GHz
16 GB ram
GeForce GTX 880M 8GB GDDR5
Wiem nie jest najnowsza konfiguracja lecz wystarczyła aby przegrać 130 godzin na niskich ustawieniach graficznych w rozdzielczości 1080p przy braku spadków FPS poniżej 30. Aktualnie gdy włączam grę również tak jest gra chodzi tak samo lecz w losowych momentach ( czasem wchodzenie w tryb hakowania/skanowania, podnoszenie itemów, wchodzenie do menu otwieranie mapy, wyciąganie telefonu, jak ktoś zadzwoni, ) gra całkowicie się zawiesza ekran się zamraża dźwięk chwilę dłużej działa, nie działa wyłowywanie menadżera zadań ani inne skróty klawiszowe jedyne co można zrobić to twardy reset przyciskiem zasilania. Przeprowadziłem test wydajności na wbudowanym benchmarku w grę i tam nic się nie dzieje. Temperatury podzespołów w normie jak zawsze. Gram również w inne wymagające gry typu: Apex legends, Just Cause 4, Wiedzmiń 3 z dodatkami i tam nawet po wielo godzinnej rozgrywce nic się nie dzieje. Tak jak również wcześniej z Cyberpunkiem lecz patch 1.6 wszystko popsuł chciałem bardzo ograć nową zawartość lecz nie mogę. Proszę o pomoc chociaż nie wiem czy jakiekolowiek opcje mi jeszcze zostały niż czekać na kolejną łatkę która być może i tak nic nie zmieni. Oczywiście nie stosuje żadnego podkręcania ani nic z tych rzeczy. Niestety nie mogę dodać tutaj Wideo bo za dużo waży podobno :/
Post automatically merged:

Pod tym linkiem można obejrzeć to co się dzieje to są całkowicie losowe momenty tutaj akurat złapałem moment w trakcie sekretnego zakończenia Solo na arasakę
 
Last edited:
Top Bottom