CD PROJEKT, pomóżcie! Problem z misją "Miecze i pierogi"

+
CD PROJEKT, pomóżcie! Problem z misją "Miecze i pierogi"

Już wiele leveli wcześniej wykonałem wszystkie podpunkty do misji "miecze i pierogi". Kiedy teraz chciałbym skorzystać z usług kowala Hattoriego (który z resztą jest oznaczony na mapie jako kowal) zorientowałem się, że nie mogę go spotkać nigdy w miejscu gdzie powinien być. Kiedy sprawdziłem w misjach czy na pewno ukończyłem wszystkie wątki związane z tą misją ona pojawia mi się w misjach nieukończonych... (dowód - przesyłam screena) Co mam zrobić? :(
 

Attachments

  • photo102510.jpg
    photo102510.jpg
    295.6 KB · Views: 477
Uuu... misje nieukończone masz...


Spróbuj poszukać po mieście. Pamiętam, że podczas którejś z misji, miałem się z nim spotkać gdzieś na miejscu misji.
 
No Title

Cały czas szukam i nic.. nie mam pojęcia gdzie go znaleźć.... :(
 

Attachments

  • photo102560.jpg
    photo102560.jpg
    407.3 KB · Views: 154
  • photo102570.jpg
    photo102570.jpg
    52.4 KB · Views: 134
Sprawdź, czy nie polazł gdzieś na ten południowo-zachodni cypel w Novigradzie. Nie pamiętam już dobrze, ale chyba tam lazł podczas jednej z misji.
 
Hattori na tym etapie zadania powinien być w swojej kuźni. Znaczy na razie jeszcze pierogarni.
 
To dlaczego jest ta misja zdefiniowana u mnie jako "nieukończona". I jak mam się dostać do tego domu skoro drzwi są zamknięte? Poszukam jeszcze tak jak doradził Sserek.
 
I dalej nic... przeszukałem wszystkie. Hattoriego nie ma. Jego kuźnia jak była zamknięta tak jest. Co mam zrobić? Czy jest chociaż jakiś skrypt lub trainer który naprawiłby to? Znacie jakieś rozwiązanie??
 
No Title

Dodam jeszcze tylko, że w środku kuźni siedzi jakiś... PIRAT?! Niestety nie mogę wejść do kuźni... błagam pomocy. :|
 

Attachments

  • photo102970.jpg
    photo102970.jpg
    47.6 KB · Views: 177
Winhelman95;n7558640 said:
To dlaczego jest ta misja zdefiniowana u mnie jako "nieukończona". I jak mam się dostać do tego domu skoro drzwi są zamknięte? Poszukam jeszcze tak jak doradził Sserek.

Misja jest nieukończona, bo zostały jeszcze chyba trzy, cztery etapy do końca. Sprawdź to sobie w poradniku gry-online, tam jest dokładnie wszystko opisane.
 
Albo jest zwyczajnie zbuggowana u niektórych graczy, co nieraz się zdarzało.

http://i.imgur.com/xOxgkwS.jpg

Muszę jeszcze dojść czemu ma zablokowaną interakcję i powinno być ok, co prawda nie będziesz miał tego zadania zaliczonego w dzienniku, ale Hattori powinien się zachowywać tak jakbyś je zaliczył.
 
Próbowałem aktywować opcję rozmowy z Hattorim ale nie mogę tego zrobić, ani poprzez manipulowanie faktami które są ustawiane przez poszczególne fazy zadania, ani ustawiając identyczne tagi które ma Hattori już po wykonaniu questa. Nie mam już więcej pomysłów, może pominąłem coś grzebiąc w plikach questa albo dialogów z Hattorim, ale to jest mozolna robota a nie mam czasu się więcej z tym bawić. Także masz trzy możliwości żeby mieć dostęp do kowala-arcymistrza:

1. Zrób quest w Toussaint dla Zdravko, jeśli dobrze pamiętam to będzie wtedy arcymistrzem. Jeśli nie wiesz gdzie jest to poszukaj w google, siedzi w którymś domu w Beauclair. Jeśli nie masz Krwi i Wina to pozostają dwie możliwości:
2. Można edytować któregoś z innych kowali i zmienić jego poziom na arcymistrza, nie powinno być z tym problemu. Daj znać jeśli będzie ci to pasowało i którego kowala mam edytować. Wcześniej tego nie robiłem ale myślę że powinno się udać.
3. Dodaj sobie arcymistrzowski sprzęt przez konsolę. Żeby aktywować konsolę dodaj do user.settings DBGConsoleOn=true pod [General], w grze przywołujesz ją tyldą. Komenda na dodawanie przedmiotów to additem('nazwa przedmiotu'), poszukaj w google listy, jeśli dobrze pamiętam to były gdzieś wypisane nazwy przedmiotów z plików gry.
 
Ja też potrzebuje pomocy.
Na końcu wszystkich misji miecze i pierogi zabiłem wszystkich po wyjściu z magazynu i misja jest jako nieukończona.
Nie ma możliwości cofnięcia się to tamtej misji bo jakimś cudem nie mam ani jednego saveu z tamtych momentów, są tylko bardzo odległe.
Jest możliwość naprawienia tej misji jakoś w plikach albo za pomocą moda?
Wiem że ten kowal jest potrzebny i bardzo proszę o pomoc <3
Post automatically merged:

Albo jest zwyczajnie zbuggowana u niektórych graczy, co nieraz się zdarzało.


Muszę jeszcze dojść czemu ma zablokowaną interakcję i powinno być ok, co prawda nie będziesz miał tego zadania zaliczonego w dzienniku, ale Hattori powinien się zachowywać tak jakbyś je zaliczył.
Był byś w stanie mi pomóc?
 
Top Bottom