Chyba ustanowiłem nowy rekord...

+
Status
Not open for further replies.
Chyba ustanowiłem nowy rekord...

Grając na Mrocznym pokonałem Draugha w, uwaga, 7 sekund. On zaszarżował, ja zrobiłem unik i wpakowałem mu w plecy 5 mocnych ciosów i jeden słaby...padł.(po 1 sekundzie na każdy cios + jedna na szarże). Gram buildem 100% na szermierkę i noszę mroczny set z drugiego aktu, z Vergen.

Edit: Mówię o kampanii.
 
Kristehpwnz said:
Grając na Mrocznym pokonałem Draugha w, uwaga, 7 sekund. On zaszarżował, ja zrobiłem unik i wpakowałem mu w plecy 5 mocnych ciosów i jeden słaby...padł.(po 1 sekundzie na każdy cios + jedna na szarże). Gram buildem 100% na szermierkę i noszę mroczny set z drugiego aktu, z Vergen.

Chwalipięta :p
 
Avatar pasuje do tego co napisałeś. Mówisz (tzn. piszesz) o Arenie czy Kampanii?? Jeżeli o Arenie to nie wieżę (większość pada przed 10 rundą o 30 nie wspominając).
 
Kristehpwnz said:
Grając na Mrocznym pokonałem Draugha w, uwaga, 7 sekund. On zaszarżował, ja zrobiłem unik i wpakowałem mu w plecy 5 mocnych ciosów i jeden słaby...padł.(po 1 sekundzie na każdy cios + jedna na szarże). Gram buildem 100% na szermierkę i noszę mroczny set z drugiego aktu, z Vergen.

Edit: Mówię o kampanii.

Moje Brawa :D Ja już dawno pokonałem go na mrocznym.
Też mówię o Kampanii.

Kristehpwnz said:
...Ja na mrocznym doszedłem do 56 rundy.....

Brawo byłem dalej na mrocznym poziomie i na wszystkich poziomach na arenie , ale gratuluje wyniku :D
 
temat trochę bez sensu, no ale cóż...;P ja za każdym razem jak gram to drauga tak zabijam a grałem na trudnym. Ale to nieważne bo wystarczy, że jak stanie tyłem i trafem dziwnym przestanie cokolwiek przez 3 sek robić to i na mrocznym kilkoma siekami da się go porąbać. Ameryki to Ty nie odkryłeś:D
 
Gratulacje.

Sugeruję na przyszłość nie zakładać wątków tylko dla chwalenia się.
 
Status
Not open for further replies.

Similar threads

Top Bottom