Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Ciekawe jak ten nowy system będzie wyglądał w ostatecznej wersji. Bo wydaje mi się, że w pokazanej wersji nie był jeszcze do końca zaimplementowany.
 
Turecki wydawca twierdzi, że gra wyjdzie w 2019 roku:
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=111352

Jakiś czas temu informacja o premierze w przyszłym roku pojawiła się też od gameinformera.
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/9gy8js
A na reddicie z kolei ktoś wyłapał, że w dwóch miejscach na demie powtórzyła się ta sama data - 10 grudnia lub 12 października (zależy jak to interpretować).
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/9k0k4y
Przyznam, że jeżeli to prawda to Redzi trochę by mnie zaskoczyli, bo jeszcze niedawno była mowa o alfie, niepełnym świecie i o tym, że jest ciągle za wcześnie by rozmawiać o niektórych elementach gry. A tu nie dość, że trzeba zapełnić Cyberpunka zawartością to jeszcze go doszlifować.
 
Zaraz wpadnę w panikę bo chce kolekcjonerkę a w przypadku W3 po kilku godzinach zakupiłem od startu a byłem ileś tam tysięczną osobą xD Ale tak na serio...Swoją drogą jak myślicie...ile wcześniej zakładając, że to prawda z tą premierą mogły by być preordery :p
 
Szczerze to ja mocno wątpie w date wydania 2019, mimo że Gameinfromer też coś tam napisał o przyszłym roku.
Będe mocno zaskoczony, ja obstawiam cały czas 1H/2020
 
Zaraz wpadnę w panikę bo chce kolekcjonerkę a w przypadku W3 po kilku godzinach zakupiłem od startu a byłem ileś tam tysięczną osobą xD [...]
Po kilku godzinach? O czym Ty piszesz - ja jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem preorderów, po kilku minutach (kilku, nie kilkunastu) od wystartowania zapisów, byłem gdzieś w okolicach połowy pierwszego tysiąca. :LOL:
 
Po kilku godzinach? O czym Ty piszesz - ja jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem preorderów, po kilku minutach (kilku, nie kilkunastu) od wystartowania zapisów, byłem gdzieś w okolicach połowy pierwszego tysiąca. :LOL:
Czyli zwolniło xD jakoś między 2h-3h od startu zakupiłem jeśli dobrze pamiętam :p Może 6000 któryś nie pamiętam tak czy siak na drugi dzień już nie było...Ważne, że się człowiek wyrobił :D
 
Trochę cosplayu V





Juz widze ten wysyp po premierze, będzie można się ładnie wykazać.
 
Tak patrze na komentarze ludzi po katastrofie zwaną Fallout76 i ta porażka jeszcze bardziej zwiększa oczekiwania co do CP2077.
Zresztą jak się zobaczy w kalendarz wydawnczy no to dla fanów RPG najbliższe dwa lata to niezła posucha, bo wiekszość studiów właśnie zaczyna tworzyć pod następna generacje więc coś nowego zobaczymy nie tak szybko.
Oczywiscie Obsidian i InXile mogą stworzyć coś fajnego, szczególnie kiedy nie będzie problemów finansowych na głowie, Square też przyznało że tworzy RPG na PS5 (wcale by mnie nie zdziwło jakby to był remake FFVII bo podobno są wielkie problemy z wydajnością na obecnej generacji i gra utkwiła w piekiełku twórczym)
Jeśli idzie o RPG i klasowy przy okazji tytuł single player no to wszystkie oczy będą zwrócone na CDPR, i oczekiwania jeszcze większe, niemal jak ostatni bastion AAA wraz z R* po klęsce Bethesdy można tak powiedzieć.

Więc jeśli CP2077 będzie wymagać aby posiedzieć nad tytułem te 6-9 miesięcy więcej nikt nie będzie rozpaczał bo wszyscy liczą na jakość AAA czy nawet jak niektórzy piszą AAA+.
Jeżeli tytuł przez to powiedzmy miałby się poślizgnąć z marca 2020 na wrzesień 2020 to spokojnie pracujcie i wydajcie kiedy będzie gotowe.
 
Teraz pytanie za 100 punktów, jest szansa na cokolwiek podczas TGA ?
Moim zdaniem w tym roku już nic nie dostaniemy.
Oczywiscie niektóre serwisy już wróżą nowe trailery, no ale czego się nie pisze dla kliknięć i reklam.
 
Pytanie po co mieliby coś jeszcze pokazywać w tym roku?

Zaprezentowali już wystarczająco jak na 2018, a zapewne w 2019 machina promocyjna rozkręci się na dobre (i pewnie na przełomie 2019/2020 - lub nieco dalej - uświadczymy samą grę).

P.S. Fajnie byłoby zobaczyć (po CP2077) remake całej serii Wiedźmin (na nowe - jeszcze nie zapowiedziane - konsole i PC) w jednym zgrabnym pakiecie i silniku graficznym.
 
No więc stało się jak mówiłem nic w tym roku już nie dostaniemy, a redakcje same już nakręcały hype że coś będzie, więc zrobiono co należało cały hype-train został wykolejony, bo oficjalnie w tym roku nic nie dostaniemy. Brawo za szybką reakcje studia, że to się mocniej nie rozrosło.

Tym samym pierwszych konkretów w 2019 można chyba oczekiwać na E3 2019, tym samym szansa na premierę w 2019 (w co sam od początku nie byłem przekonany) jest bardzo mała. Dalej zostane przy swoim ze tytuł wyjdzie w 2020.
 
No więc stało się jak mówiłem nic w tym roku już nie dostaniemy, a redakcje same już nakręcały hype że coś będzie, więc zrobiono co należało cały hype-train został wykolejony, bo oficjalnie w tym roku nic nie dostaniemy. Brawo za szybką reakcje studia, że to się mocniej nie rozrosło.

Tym samym pierwszych konkretów w 2019 można chyba oczekiwać na E3 2019, tym samym szansa na premierę w 2019 (w co sam od początku nie byłem przekonany) jest bardzo mała. Dalej zostane przy swoim ze tytuł wyjdzie w 2020.

REDzi tym razem zdają się mieć bardzo dokładnie rozplanowaną kampanię marketingową, poczynając od styczniowego "Beep" aż po publiczną prezentację na Twitchu kilka dni po GameScomie. Tą ostatnią (włącznie z terminem w jakim się odbędzie) dyskretnie zapowiedzieli już na początku zwiastuna na E3 2018. Z tej ukrytej wiadomości wiemy też, że kolejny materiał promocyjny nosi nazwę final_newfinal_1_v3, co zdaje się sugerować, że grę pokażą teraz dopiero kiedy produkcja będzie już stosunkowo bliska zakończenia, stąd też pewnie decyzja o pominięciu VGA.
 
Wygląda na to że tytuł niedługo czeka kolejny etap i coraz bliżej do bety i eliminacji bugów, co zreszą samo CDPR zapowiadało że beta potrwa bardzo długo, skoro Kyle Rowley odszedł z CDPR wychodzi na to że po prostu zrobił swoje.
Chociaż cały czas pojawiają się nowe oferty pracy ale to nic nadzywczajnego, zawsze wisiały jakieś oferty.
 

Zawsze lubiałem wywiady Hollie rzeczowa i na temat, no i opowiadać z taki entuzjazmem, a tu sie okazuje że Hollie dołącza do REDów do oddziału UK zajmującego się PR.
Wyczuwam budowanie zaplecza pod dużą i konkretną kampanie CP2077, to bardzo dobry ruch, twarze które są rozpoznawalne, kampania będzie mogła dotrzeć dalej w UK jeśli idzie o zasięg.
"Łoles" i @I_w_a_N poprą bez wachania nie dość że fachowa to i urodziwy rudzielec, kto tu nie ma słabości do rudych no kto...
 
Top Bottom