Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

+
Pierwsza aktualizacja zapowiedziana na "within 10 days". Czyli termin mija 23.01.
Ja obstawiam, że wyjdzie w piątek 22.01. wieczorem. Jak typujecie? ;]
Też piątek wieczorem, a w ciągu 24h powinny być już dostępne patch notes.
No bo chyba nie zamierzają nie dotrzymać terminu który tak otwarcie nam podali - to by dopiero było głośno na forach...
 
Pierwsza aktualizacja zapowiedziana na "within 10 days". Czyli termin mija 23.01.
Ja obstawiam, że wyjdzie w piątek 22.01. wieczorem. Jak typujecie? ;]
Prezes nie powiedział czy to będą dni kalendarzowe czy robocze, także może być niespodzianka.:D
Ale jakbym miał obstawiać to 23.45. 22.01.2021,choć nawet nie wiadomo co będzie w tym patchu, więc nie jestem tym zbytnio zainteresowany.
Tak naprawdę mogą być jakieś drobnostki.
 
Przeczuwam że ta aktualizacja nie będzie satysfakcjonująca, ale czekamy! :)
Sporo naśmiewania jest też z "Cyberpunk in 3rd person" niby to mod, ale animacje mogliby poprawić :)
 
Witam. Osobiście uważam, że te przeprosiny trochę na wyrost są..... zwłaszcza w dzisiejszych czasach bo raz , że przy grze bawię się świetnie (gram na PC)....
A dwa... gram też w Valhalla i tam do tej pory widzę błędy i glitche a jakoś nikt za nic tam nie przeprasza...
P.S brat gra na Xboxie i też se chwali.....
Oczywiście czekam też na poprawki do Cyberpunk ale bardziej na jakieś DLC , które utrzyma (mam nadzieję) poziom fabuły z podstawki bo jest genialna....oby było przynajmniej tak pięknie jak w Wiedźmin 3.
Pozdrawiam
 
Przeczuwam że ta aktualizacja nie będzie satysfakcjonująca, ale czekamy! :)
Sporo naśmiewania jest też z "Cyberpunk in 3rd person" niby to mod, ale animacje mogliby poprawić :)
Nie rozumiem.
Gra była tworzona z myślą o trybie FPP, brak animacji dla trybu trzecioosobowego nie jest w takim wypadku niczym dziwnym, co w dodatku należało by piętnować i się z tego wyśmiewać.
 
Cyberpunk broni się fabułą wątku głównego oraz smaczkami wątków pobocznych i robi to na niespotykaną wręcz skalę, która czasem bije na głowę inne tuzy rynku jak RDR2 , GTAV, czy już właściwie śmieszne "wielkie" Assassyny.....
Naśmiewanie się z takich rzeczy jak tryb TPP , który przecież normalnie w grze nie występuje jest żałosne....
Jasne gra wymaga poprawek otaczającego fabułę świata ale to już widzieliśmy nie raz choćby wspomniana wyżej Valhalla,,,,,,tylko tam nikt nie robi z tego takiego szamba w internecie jak w przypadku Cyberpunk. A błędów nie robi tylko ten co NIC nie robi....
 
Nie rozumiem.
Gra była tworzona z myślą o trybie FPP, brak animacji dla trybu trzecioosobowego nie jest w takim wypadku niczym dziwnym, co w dodatku należało by piętnować i się z tego wyśmiewać.
Nie zrozum mnie źle ja to wiem, ale no cóż nie wszyscy w każdym razie czekam na aktualizacje.
 
Nie mówię tu o błędach technicznych i źle działających mechanikach typu policja.
Mnie tam błędy bolą najmniej, boli mnie ta wszędobylska pustka poza głównym wątkiem fabularnym który kończy się końcem sensownej rozgrywki. Tak zgadza się jest też kilka lepszych misji pobocznych z dość ciekawą fabułą ale to tylko namiastka głębi fabuły W3 i szczątkowe uczucie zaangażowania pozwalające dotrwać do końca czy raczej końców.
Jak mówisz jest to kwestia gustu i racja 100% jednak moje "gusta" zostały tylko podrażnione pięknym światem w którym nie ma po co pozostać.
 
Cyberpunk broni się fabułą wątku głównego oraz smaczkami wątków pobocznych i robi to na niespotykaną wręcz skalę, która czasem bije na głowę inne tuzy rynku jak RDR2 , GTAV, czy już właściwie śmieszne "wielkie" Assassyny.....
Naśmiewanie się z takich rzeczy jak tryb TPP , który przecież normalnie w grze nie występuje jest żałosne....
Jasne gra wymaga poprawek otaczającego fabułę świata ale to już widzieliśmy nie raz choćby wspomniana wyżej Valhalla,,,,,,tylko tam nikt nie robi z tego takiego szamba w internecie jak w przypadku Cyberpunk. A błędów nie robi tylko ten co NIC nie robi....
Do tego co robi Ubisoft się już przyzwyczajno, po 5 latach już prawie dogonili Wiedźmina 3 :D
 
Trzeba powiedzieć, że CD Projekt się nie popisał. Gra ładna wizualnie, ale nic poza tym. Fabuła fantastyczna ale udział gracza jest tak znikomy i płaski że generalnie tylko jest się widzem a nie uczestnikiem. Świat stworzony jest fantastyczny ale interakcja z nim jest żadna, równie dobrze można by stworzyć małe zamknięte przestrzenie, tylko w tle wstawić jako 'backgroud' z widokiem na miasto żeby sobie na nie popatrzeć. Miasto piękne ale martwe, nudne i puste. Przy takim materiale, żeby tak mało zrobić, słabo i miernie. Najbardziej boli mnie to że to co było przedstawiane w materiałach promocyjnych a to co dostaliśmy to dwa różne produkty, jestem mocno rozczarowany i do następnej gry CDProjektu będę podchodził z głęboką rezerwą, urazą i niesmakiem.
 
Last edited:
Nie mam problemu z konstruktywną krytyką, ale najbardziej mnie śmieszą ludzie, którzy nie wiedza czym jest skrót UOKiK (Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów). Jakim prawem UOKIK ma nakładać kary na CDPR, ten urząd ma działać kiedy złamane są jakieś prawa konsumenckie czy w tym wypadku zostały złamane, NIE. UOKIK nie nakłada kar za wadliwe produkty ani za złe zarządzanie w firmie. Prawem konsumenta jest zwrot wadliwego produktu i to CDPR gwarantuje, jeśli ktoś liczył, że UOKIK ma prawo nakładać kary, bo gra nie spełnia oczekiwań, to na głowę upadł.

Gdyby tak było, to co chwile UOKiK nakładałby kary firmom za wadliwe i uszkodzone produkty, jeśli CDPR gwarantuje zwrot a wiemy, że tak to żadnych praw konsumenta nie złamali i UOKiK może se wsadzić swoje "przyjrzymy się sprawie".

Wszystko, co było można skrytykować, zostało skrytykowane, teraz czekać trzeba na poprawki, a nie wiecznie roztrząsać po stokroć to co już wszyscy wiemy.
 
Trzeba powiedzieć, że CD Projekt się nie popisał. Gra ładna wizualnie, ale nic poza tym. Fabuła fantastyczna ale udział gracza jest tak znikomy i płaski że generalnie tylko jest się widzem a nie uczestnikiem. Świat stworzony jest fantastyczny ale interakcja z nim jest żadna, równie dobrze można by stworzyć małe zamknięte przestrzenie, tylko w tle wstawić jako 'backgroud' z widokiem na miasto żeby sobie na nie popatrzeć. Przy takim materiale, żeby tak mało zrobić, słabo i miernie. Najbardziej boli mnie to że to co było przedstawiane w materiałach promocyjnych a to co dostaliśmy to dwa różne produkty, jestem mocno rozczarowany i do następnej gry CDProjektu będę podchodził z głęboką rezerwą, urazą i niesmakiem.
Grałeś w ogóle Cyberpunk?
 
Mnie tam błędy bolą najmniej, boli mnie ta wszędobylska pustka poza głównym wątkiem fabularnym który kończy się końcem sensownej rozgrywki. Tak zgadza się jest też kilka lepszych misji pobocznych z dość ciekawą fabułą ale to tylko namiastka głębi fabuły W3 i szczątkowe uczucie zaangażowania pozwalające dotrwać do końca czy raczej końców.
Jak mówisz jest to kwestia gustu i racja 100% jednak moje "gusta" zostały tylko podrażnione pięknym światem w którym nie ma po co pozostać.

Jestem po trzech przejściach Wiedźmina 3, a mimo to nie odbieram CP77 tak, jak Ty. Może Wiedźmin jest bardziej przyswajalny po prostu, barwniejszy, choć porusza też niekiedy trudne temat. Postać Geralda jest "nośna", to dla niego grałam, dla jego stosunku do świata, sarkazmu, kracji jako takiej, nie dziwię się, że Netflix po niego sięgnął. Główny wątek jednak nie zrobił na mnie tak wielkiego wrażenia. Niektóre poboczne były lepsze, a prawdziwie świetne dopiero dodatki. Może dodam jednak, że nie przepadam za fantasy jako takim, Sapkowski ze swoimi opowiadaniami jest tu pewnym wyjątkiem od reguły. Może dlatego wolę dylematy tożsamości z CP77. Fabuła tutaj jest dla mnie dojrzalsza. Nawet wśród kontraktów są questy, które zrobiły na mnie duże wrażenie, czysto emocjonalne wręcz. Mimo iż to taki, a nie inny gatunek, wydaje mi się bardziej przyziemny i bliższy. No i mi podpasowała elastyczność rozgrywki. Mam tu trochę wszystko w jednym.
Niech mi więc go naprawiają, poprawiają i usprawniają, a potem wydają dodatki, bo już wiem, że przejdę przynajmniej raz jeszcze (za dużo misji drobnych mam do powtórzenia przy innych atutach i wyborach, za dużo też rzeczy ominęłam na początku gry).

Ergo - poza błędami i niedopracowaniem cenię obie gry Redów. Tyle że każda daje mi nieco odmienne wrażenia.
Nie mam jednak zamiaru do swojego stanowiska przekonywać.
"De gustibus non est disputandum". :)
 
Gram w Cyberpunk, i to jest moja obserwacja jako gracza.
ok:) dzięki za odpowiedź:) a chociaż raz zapolowałeś na gościa z cyberpsychozą? bo o wątkach pobocznych wspominać nie będę.....za dużo pisania a tym bardziej świetnego grania:) Dla mnie pierwsze zetknięcie z cyberpsychopatycznym zrobiło mega wrażenie:) no i genialnie walczy się kataną oraz ostrzami "modliszka" w zwykłych zaułkach z gangami....no ale jak ktoś pisał wyżej...."De gustibus non est disputandum".
Pozdrawiam
 
Nawiąże do porównań Wiedźmaka i CP77

Wiedzmina znałem książki od deski do deski i co najciekawsze książka napisana przez fanów dała mi większy ubaw:)
Wracając fabuła nie była dla mnie tak ciekawa za to rozwiązania i to mi się podobało mistrzostwo do CP77 przygotowałem się prędzej czytając podręczniki do gier Cyberpunka miałem jakiś ogląd choć nie miałem nigdy okazji przeżyć takiej sesji. Ale fabuła zrobiła ze mnie totalnie głupka i to pozytywnie oczywiście twierdzę że za krótka ale jeszcze bardziej jestem nakręcony na kolejne części czy dlc... Akurat dla mnie wątek z Panam czułem się jakbym faktycznie się zakochiwał a przy zakończeniu
z Arasaką jej słowa wywołały u mnie łzę i zaciśnięte gardło...
Wiele już gier widziałem i nigdzie mnie tak nie wciągnęło ale to możliwe że pasuje pod moje GUSTA jak ktoś napisał... Pod względem technicznym jest jak jest... Po ścianach uwielbiam latać w black OPS... Ciekawe animacja i steath jest w deusex np. Mankind divieded GTA ogólnie nie lubię ostatnie które dawało mi fan to GTA 2 :D ... Smaczki typu quest z automatem :) i naprawdę dużo nawiązań do książek pokroju sifi-fantasy i to polskich autorów... Ogólnie ja się cieszę bo dla mnie produkt jest bardzo dobry na nic nie liczyłem a pod kątem niedoróbek błędów i technik na oglądałem się tyle w innych grach ze tutaj to bez znaczenia jest to tylko moja opinia i tak wydaje mi się że przeprosiny to naprawdę dobrze świadczy o redach... W porównaniu z innymi studiami... Dziękuję
 
Last edited by a moderator:
W klimatach Cyberpunk 2077 .....poznaje ktoś skąd pochodzi fotka z załącznika?

P.S.....Już wiem z jakiego źródła miedzy innymi CD Project brał inspiracje....
 

Attachments

  • WhatsApp Image 2021-01-17 at 23.27.06.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-17 at 23.27.06.jpeg
    171.4 KB · Views: 103
Top Bottom