Sprawdź, co nowego czeka cię w Night City we wrześniu!

+


Zobacz, co nowego czeka Cię w Night City wraz z dodatkiem Widmo wolności!

Niektóre zmiany pojawią się również w podstawowej wersji gry w ramach darmowej Aktualizacji 2.0, która będzie dostępna na konsole nowej generacji oraz PC.​
 
Wszystko fajnie, ale zastanawia mnie czy dodaliście jakiegoś autopilota, gdy V będzie zajęty/a strzelaniem podczas pościgu, czy po prostu trzeba się modlić by gdzieś w drzewa albo ścianę nie przywalić po chwili.
 
Trailerek bardzo fajny i robi robotę. Ja jednak liczyłem na story trailer, oczywiście bez nadmiernych spoilerów, ale taki pokazujący design dog town, ich mieszkańców, sylwetki głównych bohaterów itd.
 
Trailerek bardzo fajny i robi robotę. Ja jednak liczyłem na story trailer, oczywiście bez nadmiernych spoilerów, ale taki pokazujący design dog town, ich mieszkańców, sylwetki głównych bohaterów itd.
A ja liczyłem że taka prezentacja patcha będzie okraszona seksownym głosem narratorki, a tu lipa (no chyba że we wrześniu dadzą drugi, rozbudowany trailer)
Jeszcze miesiąc do premiery, pewnie pokażą to co chcesz zobaczyć.
 
Super trailer. I kilka znajomych twarzy się pojawiło.

Rebeca.png
David.png
Lucy.png

Czy mi się dobrze wydaje, że umiejętności zostały pozbawione tego upierdliwego levelowania? Chodzi o atletyka, broń krótka itd.?
Jak tak, czy to znaczy, że będzie dostępny reset atrybutów w dowolnym momencie gry?

Czy Aktualizacji 2.0 będzie na premierę czy trochę przed? Bo 11.06.2023 była informacja, że aktualizacja będzie nie wcześniej niż za 90 dni. Co by dawało, że aktualizacji można się spodziewać po 9 września.
 
Last edited:
Czy Aktualizacji 2.0 będzie na premierę czy trochę przed? Bo 11.06.2023 była informacja, że aktualizacja będzie nie wcześniej niż za 90 dni. Co by dawało, że aktualizacji można się spodziewać po 9 września.
Obstawiałbym przed premierą. Na Łowcach Gier twierdzą, że jeszcze w tym miesiącu będzie, lul.
 
Last edited:
To czemu jeszcze nikt o tym nie trąbi? Przecież to nie byle co! ;D
A tak w ogóle zauważyłem dopiero teraz że w zły temat to dałem. Można prosić byś przeniósł do wątku z trailerem?
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Łapcie naszą nową infografikę z największymi zmianami i nowymi elementami rozgrywki, które pojawią się w Cyberpunku 2077 razem z dodatkiem Widmo wolności — oraz tymi, które zostaną dodane do gry w darmowej Aktualizacji 2.0!

CP2077_PHL_2.0_1920x1080_PL_PL.png
 
Top Bottom