Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

+
Drobne pytanie (nie wiem gdzie je dać, ten temat wydał się najbardziej odpowiedni) - teaser CP2077 pojawił się 10 stycznia 2013r.; czy jest szansa, że w jego rocznicę pojawi się kolejny teaser lub jakieś materiały związane z grą lub samym gameplayem (np. screenshot)?

W sprawie raczej cisza, nie pamiętam też, by Czerwoni mieli jakąś tradycje "rocznicowe" względem materiałów marketingowych. Z drugiej strony, tak jak wspomniał Robert, kto to wie...
 
Narsereg said:
(...) nie pamiętam też, by Czerwoni mieli jakąś tradycje "rocznicowe" względem materiałów marketingowych
W przypadku Wieśków co chwilę były jakieś nowe materiały, a tu jest trochę inna sytuacja, ponieważ po teaserze nie było praktycznie żadnych zajawek; Mike Pondsmith opowiadał o swoich inspiracjach w krótkim filmiku, parę tapet z CP2077, parę zdjęć z making of teasera, kilka wywiadów z Redami i to tyle. Przypomnijcie też sobie jak drugi trailer do GTA V wyszedł rok po pierwszym i jak wszyscy szaleli z tego powodu :) Warto też ludziom przypomnieć, dlaczego rok 2015 będzie koloru Czerwonego :D
 
Jakakolwiek zajawka CP2077 odciągnęłaby uwagę od Wiesława Trzeciego, więc do czasu premiery W3, nie liczyłbym na nic spektakularnego w temacie CP.
 
Jakakolwiek zajawka CP2077 odciągnęłaby uwagę od Wiesława Trzeciego, więc do czasu premiery W3, nie liczyłbym na nic spektakularnego w temacie CP.

I to mnie najbardziej smuci. Od prawie roku ślinię się do tego samego, króciutkiego filmiku. A chciałbym w końcu zobaczyć coś nowego. Jak tak można dręczyć fanów...
 
Ja po pierwszych zapowiedziach CP byłem przekonany, że to on zadebiutuje przed W3. Jakoś w głowie mi się nie mieściło, żeby z dwóch projektów najpierw zapowiadać ten mniej zaawansowany. Tymczasem jak się okazało, zapowiedź, to tak po prawdzie zawoalowana oferta rekrutacyjna, albowiem Redom brakowało rąk do roboty. Patrząc z pewnej dziwnej perspektywy można by rzec, że zapowiedź była złem koniecznym. ;P
 
Ja wszystko rozumiem. Zdaję sobie sprawę, że gameplay'u jeszcze długo nie zobaczymy. Mimo to, choćby jakiś concept art od czasu do czasu, by nie zaszkodził. Tak dla zaspokojenia potrzeb ducha ;) A i forum może trochę by ożyło, bo było by coś nowego do analizowania.
 
A może Czerwoni wybrali inny sposób na reklamę :O

Właśnie grupa hakerska DERP Trolling odcieła: EA, Blizzard, Riot, Reddit i kilka innych dużych firm. Że tak powiem bardziej cyberpunkowo :D
 
Top Bottom