Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

+
Obejrzalem, wysluchalem. Ale serio ktos uwaza, ze te dzwieki pasuja do teasera? Przeciez to ma tyle wspolnego z muzyczna ilustracja sytuacji odtwarzanej na filmie, co milion innych podobnych synth-, elektro-, darkcostam utworkow generownych w 10 minut na laptopach przez rzesze domoroslych kompozytorow. Jakby to bylo domyslnie, to zwatpilbym w rozsadek ludzi z cdpr.
 
A może po prostu normalnie i grzecznie wytłumaczysz, zamiast pokazywać, jaki to nie jesteś "lepszy"? To by zabolało?
 
Teaser ogląda się inaczej. Po pierwsze bullets miało lepszy początek, plansza CD Projektu robiła dzięki niemu większe wrażenie. Przeróbka to zwykły ambient zgrabnie wkomponowany w obraz. Pomaga w koncentracji i wychwytywaniu szczegółów, ale nie powoduje tego "łaaaał", co oryginał. Gdyby tak wyglądała oficjalna wersja teasera, obejrzałbym ją wprawdzie wielokrotnie żeby pozachwycać się jakością grafiki i szukać poukrywanych ciekawostek, ale na pewno nie włączałbym co jakiś czas dla typowo teledyskowych wrażeń estetycznych.
 
A może po prostu normalnie i grzecznie wytłumaczysz, zamiast pokazywać, jaki to nie jesteś "lepszy"? To by zabolało?
W mojej sugestii, jakkolwiek szorstkiej, nie było nic niegrzecznego tudzież nienormalnego. Niegrzeczne jest za to wprowadzanie zamętu do dyskusji, bo nie chciało się łaskawie przeczytać kilku ostatnich wypowiedzi.
 
A tu coś dla miłośników Minecrafta - trailer Cyberpunk'a 2077 w wersji minecraft'owej:
[video=youtube;-MM2nIvaWck]http://www.youtube.com/watch?v=-MM2nIvaWck&list=LL74tCaC6-P59R3Wr97Ge6UA[/video]
Jeśli ktoś to już wrzucał tu na forum to przepraszam :rolleyes:
 

Yngh

Forum veteran
Tak, podoba mi się to, w jaki sposób autor pokazuje wielkość miast, a także ta klimatyczna mgiełka (smog?) pojawiająca się na różnych artach. Poza tym widać, że ktoś tu ma po prostu talent.

Grając w CP2077 chciałbym poczuć, że jestem jakimś małym trybikiem w dużej, zatłoczonej metropolii, że świat nie koncentruje się wokół gracza. Nawet jeżeli lokacje nie będą w rzeczywistości jakieś niesamowicie duże, gracz powinien mieć wrażenie, że takie są :).
 
Minecraftowy teaser zwyczajnie swietny.
Z komentarzy podfilmikowych - So this is the new RedEngine 3 at full performance? Quite impressive!
 
Drobne pytanie (nie wiem gdzie je dać, ten temat wydał się najbardziej odpowiedni) - teaser CP2077 pojawił się 10 stycznia 2013r.; czy jest szansa, że w jego rocznicę pojawi się kolejny teaser lub jakieś materiały związane z grą lub samym gameplayem (np. screenshot)?
 
Top Bottom