Czemu Nilfgaardzki żołnierz nie chce dropic

+
Dopiero zaczynam przygodę z Wiedzmimem, wczesniej cos tam sie ogladalo i czytalo ksiazki, ale nie gralo. Mam 3 lvl i jakieś beznadziejne rzeczy, więc mysle sobie, ze moze jak pokonam Nilfgaardzkiego zolnierza, to dropnie cos fajnego. Jakie bylo moje zdziwienie, gdy po dosyc ciekawej walce, nie chciał on nic dropnac, w sumie pokonalo sie 3 takich i żaden nie dropnal, a wedlug mnie powinni. Bo w sumie nie latwo sie walczy z przeciwnikami na 16 lvl
 
Może miałaś pecha po prostu. Możesz też jeszcze zweryfikować pliki, najlepiej kilka razy.
 
A oni w ogóle powinni coś "dropić"?
Wydaje mi się, że Nilfgaardzki Żołnierz na tym etapie gry, to jest odpowiednik strażnika miejskiego. Można go zaatakować, ale sam nie jest agresywny i gra raczej takiego postępowania nie wynagradza lootem.

Wiedźmin to nie Diablo, dobre wyposażenie kupuje się albo zdobywa w ramach zadań, a zasadniczo w przypadku Dzikiego Gonu to po prostu kompletuje wiedźmińskie zestawy, bo zwykle są dużo lepsze od dropów.
 
No właśnie ja już nie pamiętałem, czy z nich coś w ogóle wypadało, bo ja ich raczej nie atakowałem.
 
Top Bottom