Data 5. odcinka Night City Wire!

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Hey Choomby!

Jesteście gotowi na piąty odcinek Night City Wire?! Porozmawiamy o naszym ulubionym rockerboyu, Johnnym Silverhandzie, posłuchamy co gra w duszy Night City i wiele więcej. Będzie się działo!

Czwartek, 19 listopada, 18:00

Widzimy się na naszym kanale Twitch!

 
Tak się zastanawiam, co powyższy gif przedstawia. Z jednej strony wygląda to na jakiś parkour, jakby V po prostu biegł po tym łuku. Ale z drugiej strony kamera jest jakoś zbyt nisko umiejscowiona, przez co mogłoby się zdawać, że on po tej powierzchni ślizga się na dupsku.
 
19 listopada... wydaje mi się, że znam tę datę :)
Przyznam, że całkiem podobają mi się formuła oraz treść tych Night City Wire więc czekam bez należytej cierpliwości.
Na gifie faktycznie takich trochę rollercoaster na tyłku :)
 
Ja nie chce słuchać o Johnym - wole odkrywać jego postać grając w CP2077. Po kiego grzyba materiał o nim? Czyżby tylko po to, aby Keanu znowu nakręcił hype?
 
To pewnie przedostatni odcinek, stawiam, że ostatni będzie w grudniu ze ścieżką dźwiękową i jakąś bombą aby zrobić tuż przed premierą głośną reklamę, ja bym tak zrobił.
 
To
Na gifie faktycznie takich trochę rollercoaster na tyłku :)
Mi też skojarzyło się z taką kolejką górską. Nie koniecznie z jazdą na 4 literach ;P

@doktor_fleck a na ile znasz już tą postać? Są tacy co myślą o nim, że to jakiś rockowy artysta w głowie V ;)
Jeśli w materiale powiedzą trochę więcej o Silverhandzie przedstawiając wydarzenia z przed 2077r to jestem za.
 
To pewnie przedostatni odcinek, stawiam, że ostatni będzie w grudniu ze ścieżką dźwiękową i jakąś bombą aby zrobić tuż przed premierą głośną reklamę, ja bym tak zrobił.
Po tym fragmencie: "posłuchamy co gra w duszy Night City", wnioskuję, że właśnie teraz będzie o ścieżce dźwiękowej.
 
To

Mi też skojarzyło się z taką kolejką górską. Nie koniecznie z jazdą na 4 literach ;P

@doktor_fleck a na ile znasz już tą postać? Są tacy co myślą o nim, że to jakiś rockowy artysta w głowie V ;)
Jeśli w materiale powiedzą trochę więcej o Silverhandzie przedstawiając wydarzenia z przed 2077r to jestem za.

No trochę znam, ale nie o to chodzi - ja chce go poznać sam, grając, a nie oglądając stream.

EDIT:
a muzyka tez mi wisi trochę - przecież już tyle było na ten temat. Wywiady z "Refused", cały materiał o zespołach zaangażowanych w ten projekt... No chyba ze mnie CDPR zaskoczy i ujawni współpracę z zespołem, który gra "moją" muzykę, bo jak na razie to praktycznie nic tam dla mnie nie ma (nie licząc Tiny Guo i w dużo mniejszym stopniu Trenta Reznora).
 
Last edited:
Już mi chodzą po głowie jakieś głupie akcje
"co by tu zrobić zjeżdżając taką kolejką" chyba że nie będziemy mieli żadnej kontroli nad postacią.
 
A gdyby tak ogłosili współpracę z Zenkiem(CyberZenkiem :))? I okazuje się, że w Night City co noc na ulicach miast grają Królową Nocy :cool:
Spaliłbym CP w piecu wtedy, albo bym uznał że spalenie Night City to cel priorytetowy aby wreszcie uciszyć tę "muzykę"
 
No ja myślę że po wejściu do większego wozu, typu ciągnik siodłowy, powinniśmy z głośników usłyszeć discopolo.
Rasowy kierowca tira bez discopolo nie istnieje ;P
 
Ciekawe w sumie czy będzie taka stacja, która będzie puszczać coś w stylu country z 2077 roku. Do samego NC by nie pasowało, ale do Badlandsów jak najbardziej. Coś jak stacja K-ROSE z San Andreas. Ech, wspomnienia...
 
Jakby się tak zastanowić jakiego elementu jeszcze nie pokazali, a co mogli by pokazać w NCW5 to odpowiedź nasuwa się sam ... NET i tyle w temacie.

Chyba że to zbyt spoiler alert territory
 
Ja wiem, ze gusta są rożne, i nie chce nikogo urazić, ale dla mnie nie ma wielkiej różnicy miedzy techno, hip hopem, rapem czy disco-polo.

Różnica w konstrukcji muzyki gatunków które wymieniłeś jest dosyć duża. To trochę tak jakbyś nie widział różnicy między ciocią a dziadkiem :rolleyes:
 
Top Bottom