Diablo

+
No nawet dobrze dropi, wczoraj poleciał mi nowy zagadkowy pierścień, goblin ganiający za nami jest bezbłędny, coś sapie mruka, zbiera białe itemy i co kilka naście coś nam z worka wyrzuci ( szkoda że nowy zagadkowy pierścień nie działa na towarzyszu, stary działa doskonale) Teraz mam momentami niezłe goblino-branie, czasem spotkamy normalnie goblina w grze, czasem pojawi się przy towarzyszu, a na dokładkę jeden biega przy mnie i zbiera zwykłe przedmioty z szansą dropu na legendę.
 
No nawet dobrze dropi, wczoraj poleciał mi nowy zagadkowy pierścień, goblin ganiający za nami jest bezbłędny, coś sapie mruka, zbiera białe itemy i co kilka naście coś nam z worka wyrzuci ( szkoda że nowy zagadkowy pierścień nie działa na towarzyszu, stary działa doskonale) Teraz mam momentami niezłe goblino-branie, czasem spotkamy normalnie goblina w grze, czasem pojawi się przy towarzyszu, a na dokładkę jeden biega przy mnie i zbiera zwykłe przedmioty z szansą dropu na legendę.

Nie wiem, o jakim itemie mówisz, ale ja też chcę.
 
Gdyby ktoś był ciekawy zagadkowego
Cały czas nad jednym się zastanawiam oczywiście ci co będą mieli TYLKO podstawkę nie zagrają w V akt krzyżowcem tryb przygodowy i jeszcze kilka innych rzeczy, ale chyba nie będzie przeszkód abym zagrał z kolegą w podstawową kampanie, on czarownikiem ja krzyżowcem, chyba nie powinno być przeszkód ?
 
Taki ring z chęcią bym znalazł. Też się zastanawiam nad kupnem RoS, ale jako, że lecą itemy lvl70 i do tego mam kilka schematów, na lvl 70 pewnie się zdecyduję i kupię. Chociaż czasu na granie ostatnio brak.
 
Hmm... już prawie, prawie klikam ten dodatek, ale mam kłopotek.
No bo chciałabym sam klucz, a jedyne w pełni zaufane miejsce, gdzie klucz dostanę od ręki, to blizzard.net - i prawie 170 zeta. Szkoda, że nie 200^^
No to idę na gram.pl, a tam wersja pudełkowa li i jedynie, fajnie fajnie, 119 złotych, wysyłka niby 24 marca... ale czy na pewno? ;)

I co tu robić? Więcej możliwości na 100% pewnych nie znam.
Ktoś podpowie?
 
I co tu robić? Więcej możliwości na 100% pewnych nie znam.
Ktoś podpowie?

Media Markt 99,90 PLN http://www.mediamarkt.pl/gra-pc-diablo-iii-reaper-of-souls-dodatek-,id-928738?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml
Saturn 99,90 PLN http://www.saturn.pl/warszawa-targowek/gra-pc-diablo-iii-reaper-of-souls-dodatek-,id-928738?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

Odebrać możesz osobiście 25 marca, oszczędzając na przesyłce (zarówno jej czasie jak i kosztach).
Oczywiście zakładając, że mieszkasz w jakiejś większej mieścinie, gdzie są wspomniane sklepy.
 
No niestety - nie mieszkam ;)

No to rower, samochód, PKS, osiołek czy cokolwiek tam masz w okolicy ;) ...

Ja poczekam na jakąś przecenę, bo mimo wszystko 100 PLN za dodatek to wciąż sporo grosza (ja wiem, że to Blizzard, ale...) .
 
No już nieważne, kupiłam na gramie i zobaczymy, jak to będzie z wysyłką.
Nawiasem mówiąc nie mogłam tam wejść w swój profil, żeby zmienić adres e-mail - dawno nic nie kupowałam, to nie wiem, co wymodzili ;/
 
Odkąd Muve wprowadziło darmową dostawę na wszystko to kupuję już tylko tam i ani raz się nie przejechałem (także na wersjach cyfrowych). Za dodatek do Diabełka zapłaciłem 114,90 zł, podejrzewam że dotrze w poniedziałek.

Ja poczekam na jakąś przecenę, bo mimo wszystko 100 PLN za dodatek to wciąż sporo grosza (ja wiem, że to Blizzard, ale...) .

Do gry która kosztuje 180-200 zł i oferuje tak wiele zawartości? Moim zdaniem cena dobra a gry od Blizzarda wychodzą tak rzadko (nie mówię o WoWie) że można się czasem szarpnąć na tytuł przy którym spędzi się masę godzin ;)
 
Twój pech albo mój fart, z mBankiem tak samo mam. Jestem ich klientem od prawie 10 lat i sobie chwalę a co znajomych zapytam to mówią że kicha i same problemy :p A co konkretnie było nie tak z Muve?
 
Pierwszy i ostatni raz coś u nich zamawiałam, na klucz czekałam 2 dni bodaj. A miało być od razu ;)
Nie obyło się bez maili do boku, miłe chłopaki, ale co z tego, skoro kompletnie nic nie mogli pomóc i sami nie wiedzieli, dlaczego.
 
Ewidentnie miałaś jakiegoś pecha bo u mnie zawsze wszystko jest na czas. Klucze z wersji digital generują się zaraz po wpłacie, jeśli to pre-ordery to dostaje przeważnie zaraz po północy. Pudełkowe wersje mam najpóźniej w dniu premiery, choć obecnie goszczą u mnie przeważnie tylko cyfrówki ;)
 
No możliwe.

Teraz to ja mogę wszystkich lubić, dropnęła mi recepta na cały zielony zestaw u kowala, Skóra Demona i to chyba nawet dobre jest :p
 
Top Bottom