Dying Light

+
Dying Light

Dying Light czyli dla mnie, takie trochę Dead Island 2. W każdym razie z tego co widzę, jest to rozwinięcie potencjału tej marki przez Techland.
Swoją drogą, fajnie jakby Techland pokusił się o takie rozwinięcie i krok do przodu z serią Call of Juarez.
Filmik poniżej całkiem ciekawie przedstawia zależność pomiędzy, powiedzmy, nocnym życiem, a tym w cągu dnia:
http://uk.ign.com/articles/2014/12/03/why-you-should-be-afraid-of-the-dark-in-dying-light-ign-first
View attachment 7964
View attachment 7965
 

Attachments

  • 11111111111.jpg
    11111111111.jpg
    262.1 KB · Views: 145
  • 2222222222222.jpg
    2222222222222.jpg
    167.9 KB · Views: 156

Kyniek

Forum veteran
To ja wkleję pierwsze 15 minut z Dying Light. Jestem fanem serii Dead Island i bardzo czekam na DL. Z gameplayów wynika, że będzie to połączenie Mirror's Edge z klasyczną Wyspą Umarlaków. Obok Wiedźmina mój must have

 
Powyższy filik można spokojnie obejrzeć, jeśli ktoś się obawia spojlerów, to raczej tutaj ich nie znajdzie. Co do samego gameplayu, nie ma tu, póki co, nic czego nie widzieliśmy w Dead Island (czyli zlecedoniawca kieruje nas z punktu A do B, itd.) Nie twierdzę, że to minus. To zaledwie początek gry.
 
MINIMUM:
OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
Memory: 8 GB RAM DDR3
Hard Drive: 40 GB free space
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 670 / AMD Radeon™ HD 7870
Sound: DirectX® 10


RECOMMENDED:
OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
Memory: 16 GB RAM DDR3
Hard Drive: 40 GB free space
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290
Sound: DirectX® 10
16GB RAM :wat:
 
Jak Wiedźmin 3 będzie miał podobne to mam już pograne. :D Wtedy zamówię GTA V, chyba, że też będzie miało takie wysokie wymagania. Wtedy nie kupię nic i wrócę do Gothica.:wat:
 
No cóż, każda nowa gra będzie miała jak widać potężne wymagania ;)
Era małych wymagań się skończyła natomiast gry zostały takie same a nawet i gorsze :chris:
 
Miałem zamawiać z kolegą, do sesyjek w co-opa ale coś średnio u siebie widzę na 7850, bo wszystko pozostałe spełniam minimum (ee. pewno włączę na 720p i będzię spokój.
 
Wymagania kosmiczne i fakt, to już przestało być śmieszne.
Nawet minimalne przegięte straszliwie, gdzie sprzęt spełniający takowe rzadko wystarcza do komfortowej rozgrywki.
Wygląda na to, że mamy kolejny optymalizacyjny gniot dla paru procent graczy.
Jak to jest, że grafika nie zmienia się w sposób znaczący, a wymagania skaczą jak oszalałe?
No nic, wykreślić Dying Light z listy potencjalnych zakupów.
Zrobione.

No dobra, zerknąłem na kartę produktu na Steamie, na który to niby serwisy się powołują, a tam;

  • MINIMUM:
    • OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
    • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
    • Memory: 4 GB RAM DDR3
    • Hard Drive: 40 GB free space
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM)
    • DirectX®: Version 11
    • Sound: DirectX® compatible

  • RECOMMENDED:
    • OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
    • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
    • Memory: 8 GB RAM DDR3
    • Hard Drive: 40 GB free space
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290
    • DirectX®: Version 11
    • Sound: DirectX® compatible

Dalej wysoko, szczególnie jeśli o zalecane idzie, ale zdecydowanie sensowniej, bez absurdów w rodzaju 16GB Ram i GTX'a 670 w minimalnych.
 
Last edited:
No i wymagania steamowe, są oficjalnymi, czyli szum o 16gb widocznie był tylko jakąś prowokacją.
 
Minimalne jak sądzę też są troszkę na wyrost, FX-8320 z pewnością nie dorównuje i5-2500.
W każdej też grze FX-6300 zapewnia przynajmniej stałe 30 klatek w wysokich ustawieniach czym przebija wydajnościowo cpu z konsol.
Idę o zakład, że i tym razem tak będzie. Chyba że ostatecznie gra okaże się wybitnie niezoptymalizowana (ostatnio częste zjawisko), wówczas będą problemy na wszystkim, ale na razie się na to nie zanosi.
 
Czyli to był niecny trolling w wykonaniu niektórych ludzi. Przynajmniej w minimalnych jeśli chodzi o grafikę jest lepiej, a w maksymalnych nie ma 16 GB RAM-u, bo to by była duża przesada. Ja i tak zagram dopiero w lutym, bo wtedy mam w planach wydać trochę ciężko zarobionej kapusty na nowego kompa. Czego się nie robi dla DL i Wiedźmina.
 

Guest 2686910

Guest
Te ze Steama już sensowniejsze, na froncie GPU całkiem nieźle (pewnie problemy zaczną się poniżej 1 gb VRAMu), na froncie CPU trochę dziwnie, bo nawet i3 zdarza się przeganiać konsole, a tu mamy wciąż dość mocną i5,. Ale jestem pewien, że wkurzający trend przestrzelania z wymaganiami minimalnymi w grach AAA się potwierdzi i będzie się dało grać na słabszych podzespołach. Ciekaw jestem jak będzie z drugim, niedostrzelania z zalecanymi.
Skąd w ogóle była ta pierwsza wersja wymagań?
 
Dziwne, wymagania nagle został zaktualizowane i już nie potrzeba 16GB ramu :p:

Minimalne wymagania sprzętowe:
System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, Windows 8 lub Windows 8.1
Procesor: Intel Core i5-2500 3,3 GHz lub AMD FX-8320 3,5 GHz
Pamięć operacyjna: 4 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 560 lub AMD Radeon HD 6870 z 1 GB pamięci i obsługą DirectX 11
Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca


Rekomendowane wymagania sprzętowe:
System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, Windows 8 lub Windows 8.1
Procesor: Intel Core i5-4670K 3,4 GHz lub AMD FX-8350 4,0 GHz
Pamięć operacyjna: 8 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 lub AMD Radeon R9 290 z 2 GB pamięci i obsługą DirectX 11
Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca
 
Oo... "to coś" będzie miało jakąś historię?

Przy okazji - Half-Life 3 confirmed !



Nie mogłem się powstrzymać :troll:
 

Similar threads

Top Bottom