Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

+
Ja natomiast zastanawiałem się kogo ze znanych aktorów moznaby obsadzić gdyby ktoś się podjął zadania nakręcenia całej sagi (pięcioksiągu)?? Chodzi mi o to kto wam najlepiej pasuje z wyglądu do danych postaci... I nie muszą to byc koniecznie aktorzy z kraju...Kilka moich propozycji:Triss Merigold - Anna Przybylska (te włosy... w końcu to one były wizytówką Triss)Yennefer - Angelina Jolie (ona z natury wygląda jak czarownica, a poza tym bije od niej ta siła która cechowała Yen)Emiel Regis - Jean Reno
 
Zgadzam się ze wszystkimi Twoimi propozycjami, poza tą Triss... ta aktorka mi w ogóle nie leży. Jeśli już to może Katie Holmes, kojarzysz? Grała w Jeziorze Marzeń . btw. czy ja o czymś nie wiem? Czyżbyśmy dostali jakieś fundusze na ekranizację nowego filmu?
 
Wiesz, ja tam był wolał Katie.... poszukałem odpowiedniego zdjęcia. Według mnie na tym jest mniej więcej podobna do mojego wyobrażenia Triss... Nie mówię, że zła... bo całkiem, całkiem... ale na Ciri to mi raczej nie wygląda...
 
Coś w stylu Final Fantasy? Myślę, że dzisiejsze komputery są zbyt ograniczone, aby stworzyć fotorealistyczną grafikę na poziomie filmowej. A uproszczonej sobie nie wyobrażam.
 
Avallac'h powiem ci szczerze że ja też myślałem o czymś takim... skoro nie można znaleźc odpowiednich aktorów to zcemu by nie zrobuić tego na komputrerze?? i wtedy nie trzeba by tak mocno skracać i upraszczać fabuły bo nikt by nie wymagał dodatkowej pensji za nadgodziny. żeby jeszcze twórcy byli fanatykami i chcieli poświęcić tak wiele czasu na tę produkcję... no cóż, chyba jednak pozostanie to w sferze marzeń
 
no cóż tibor, to prawdopodobnie tylko kwestia gustu. według mnie przybylska się do tego świetnie nadaje... holmes jest troszeczkę zbyt pucołowata dla mnie
 
Quowal said:
no cóż tibor, to prawdopodobnie tylko kwestia gustu. według mnie przybylska się do tego świetnie nadaje... holmes jest troszeczkę zbyt pucołowata dla mnie
O żesz Ty... na ubitej ziemi... a zresztą po co... de gustivus non disputandum est.
 
Qu'owal -> nie chcę Cię martwić, ale napisałeś że muszą to być aktorzy z kraju... no cóż. A Jean Reno, moim zdaniem świetnie by się nadawał na Regisa.
 
Griezzlie said:
Qu'owal -> nie chcę Cię martwić, ale napisałeś że muszą to być aktorzy z kraju... no cóż. A Jean Reno, moim zdaniem świetnie by się nadawał na Regisa.
qrde sorry nie zauwazylem!!!! oczywiscie chcialem napisac ze "nie musza byc" z kraju, ale to sie da szybko naprawic
 
Jak dla mnie film wiedźmin był sztuką teatralną. dialogi prowadzone przez aktorów były sztuczne. Żebrowski jak i Zamachowski nie pasowali do filmu całkowicie. Przysłowiowy Geralt obracał mieczem jak pierwszy lepszy strażnik więzienny. całkowity brak przygotowania do roli, brak chęci do gry. Główną winą należy obarczyć scenarzystę następnie reżysera. Bezsensowne efekty komputerowe. Kear Mohern jako zapadła jaskinia, a gdzie ruiny zamku.Film dno.
 
Geralta mógłby zagrać Kevin Costner.Yennefer - Monica BellucciTris Merigold - Jessica AlbaSabrina Glevissig - Kate HolmesA innych jeszcze nie wymyśliłem.
 
Top Bottom